Odmładzanie pochwy laserem Częstochowa

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Odmładzanie pochwy laserem Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 3 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Olmedical, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1333 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy dedykowany jest m.in. kobietom, zmagającym się z nadmiernym rozluźnieniem pochwy. Przeprowadza się go w celu poprawy elastyczności i wytrzymałości tkanek pochwy. Przez co najmniej kilkanaście dni po zabiegu należy unikać kontaktów seksualnych. Efekty procedury odczuwane są po około 30 dniach (utrzymują się około 2 lat). Najczęściej dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy jeden zabieg (w razie konieczności można go powtarzać).

Odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie

Zabieg rewitalizacji pochwy wykonać może dr n. med. Sławomir Olek, specjalista ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Specjalizuje się m.in. w procedurach z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadza laserowe obkurczanie pochwy, udać się można do niego również na modelowanie i rewitalizację warg sromowych większych i mniejszych, lifting pochwy, lifting krocza nićmi Vaginal Narrover oraz plastykę warg sromowych. Jego oferta obejmuje ponadto rewitalizację okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego i mezoterapii, plastykę napletka łechtaczki i augmentację punktu G, a także korekcję poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza oraz odtworzenie błony dziewiczej.

W Częstochowie odmładzanie pochwy laserem jest także możliwe do przeprowadzenia w MEDYK CENTRUM, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Zabieg rewitalizacji pochwy wykonywany jest za pomocą lasera MonaLisa Touch. W ośrodku wykorzystuje się go również do korekcji warg sromowych oraz leczenia nietrzymania moczu. Do placówki udać się można także na zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego (powiększenie punktu G, rewitalizacja i wypełnianie warg sromowych), oferta Centrum obejmuje ponadto chirurgiczną plastykę warg sromowych, nacięcie zbyt grubej błony dziewiczej, zszycie fałdów pozostałych po błonie dziewiczej oraz odkrycie i uwypuklenie łechtaczki.

Na laserową rewitalizację pochwy udać się również można do Kliniki Bieńkowscy Esteticmed, w której do odmładzania pochwy wykorzystuje się system laserowy SmartXide2 MonaLisa Touch, który przeznaczony jest do małoinwazyjnych zabiegów w obrębie okolic intymnych kobiet. Stosowany jest on także do obkurczania pochwy oraz leczenia nietrzymania moczu. Oferta Kliniki obejmuje ponadto plastykę pochwy, plastykę warg sromowych, powiększanie punktu G oraz odmładzanie krocza przy użyciu nici Vaginal Narrover.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…