Odmładzanie pochwy laserem Kraków

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Izabela Danielak

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

9,0 / 10
lek. Marta Librant-Suska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków

Odmładzanie pochwy laserem Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 7 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 800 zł w Euromedica, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1384 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Krakowie - gdzie najlepiej?

Jedną z najskuteczniejszych metod przywrócenia pierwotnych właściwości pochwy jest leczenie laserowe. Zabieg, w przeciwieństwie do klasycznych metod rewitalizacji pochwy, jest bezkrwawy. Standardowy czas powrotu do codziennych aktywności wynosi jeden dzień. Po zabiegu zaleca się zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej przez miesiąc. Zabieg trwa około 20 minut. Efekty widoczne są po około miesiącu i utrzymują się przez około dwa lata. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się rozluźnienie i spadek napięcia pochwy z powodu porodów, urazów okołoporodowych oraz procesu starzenia.

Zabieg odmładzania pochwy laserem w Krakowie – gdzie można go przeprowadzić

W swojej ofercie laserową rewitalizacje pochwy ma Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne „DER-MED”. Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy lasera MonaLisa Touch i polega na wprowadzeniu do wnętrza pochwy specjalnej głowicy, wyposażonej w skaner. Zastosowanie urządzenia prowadzi do obkurczenia pochwy i wzbogacenia jej błony śluzowej o nowy kolagen. W cenie zabiegu zawiera się również konsultacja lekarska oraz badanie cytologiczne. Placówka oferuje także inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w tym leczenie nietrzymania moczu, plastykę warg sromowych oraz wybielanie odbytu, okolic pachwin i warg sromowych.

Odmładzanie pochwy laserem w Krakowie wykonuje także dr n. med. Ewa Posadzka, specjalistka z zakresu ginekologii. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Ginekologii i Onkologii w Krakowie. Procedurę wykonuje przy użyciu innowacyjnego lasera MonaLisa Touch, który oddziałuje bezpośrednio na ścianki wewnątrz pochwy, powodując jej obkurczanie. Przeprowadza również badania ginekologiczne oraz kwalifikacje do zabiegów z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch. Przy użyciu lasera wykonuje także leczenie nietrzymania moczu. W jej ofercie znajdują się też operacje zmniejszenia warg sromowych.

Zabieg odmładzania pochwy za pomocą lasera wykonuje także lek. med. Krzysztof Mirocki, ginekolog. Zabieg wykonuje przy użyciu lasera MonaLisa Touch, który nie wymaga znieczulenia ogólnego oraz miejscowego, bowiem jego zastosowanie nie wiąże się z żadnym dyskomfortem fizycznym i psychicznym. Urządzenie wprowadzane jest do pochwy za pomocą sondy. Energia lasera powoduje obkurczanie istniejących włókien kolagenowych i pojawienie się nowych, co prowadzi do samoregeneracji pochwy. Dr Mirocki specjalizuje się także w laserowym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…