Odmładzanie pochwy laserem Katowice

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Odmładzanie pochwy laserem Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 10 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w EsteDerm, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1350 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Katowicach - gdzie najlepiej?

Zabieg laserowego odmładzania pochwy jest bezinwazyjny, krótki (trwa do 10 minut), bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla kobiety. W jego trakcie światło lasera sprawia, że ściany pochwy rewitalizują się, tworząc nowy kolagen. Zabiegom takim poddają się głównie pacjentki, u których proces starzenia się objął także pochwę oraz panie, które zauważyły u siebie zespół rozluźnienia pochwy, np. po porodach, po uprawianiu intensywnych sportów czy poprzez otyłość. Luźne mięśnie pochwy i rozciągnięte mięśnie dna miednicy mogą być przyczyną niesatysfakcjonującego życia seksualnego, wypadania macicy, nietrzymania moczu i kału.  

Laserowe zabiegi odmładzania pochwy w ofercie katowickich placówek medycznych

Na zabiegi laserowego obkurczania pochwy do Katowic zaprasza lek. med. Katarzyna Wilgus-Kubica, specjalista położnictwa i ginekologii (od 2012 roku), która przeprowadza także zabiegi wykorzystując laser Fotona. Za jego pomocą może wykonać nie tylko laserową plastykę pochwy przy jej rozluźnieniu w okresie menopauzy czy po porodzie, ale także może przeprowadzić laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zwęzić ścianki pochwy i zrewitalizować błonę śluzową pochwy.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Katowic leczeniem zespołu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera, jest lek. med. Roman Spyra, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia w 1999 roku), który z zakresu takich zabiegów szkolił się na specjalistycznych  kursach - posiada m.in. certyfikat potwierdzający jego umiejętności obsługi lasera oraz podstawy obsługi i pracy z aparatem Fotona Spectro SP. Lekarz ten jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i oprócz zabiegów laserowego odmładzania pochwy może wykonać także zabieg laserowego obkurczania pochwy przy nietrzymaniu moczu. Ponadto wykonuje laserowe usuwanie nadżerek.

Odmładzanie pochwy laserem to zabieg ginekologii estetycznej, oferowany przez dr n. med. Annę Bednarską-Czerwińską, specjalistę położnictwa i ginekologii (II stopnia od 1994 roku) oraz endokrynologii (II stopnia od 2000 roku), która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w zabiegach ginekologii plastycznej. Oprócz zabiegów rewitalizacji pochwy i labioplastyki laserowej warg sromowych, wykonywanych laserem MonaLisa Touch, przeprowadza również zabiegi odmładzania okolic krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, wykonuje hymenotomię (usunięcie błony dziewiczej), hymenoplastykę (odtworzenie błony dziewiczej) oraz clitoroplastykę (laserowe uwypuklenie łechtaczki).

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…