Odmładzanie pochwy laserem Łódź

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1690 opinii
  • Rewitalizacja pochwy laserem 1000 zł
lek. Dawid Lisiecki

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

Przyczyn bólu okolic intymnych może być wiele. Wiele z nas doświadczyło tego problemu i często jest on ignorowany. Zupełnie niesłusznie! pecjaliści opowiedzą o wszystkich szczegółach walki z bólem okolic intymnych oraz pozostałych możliwościach jakie niesie ginekologia estetyczna i plastyczna.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 230 zł

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Robert Bartkowiak

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

10 / 10
lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Anna Zubrzycka

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

dr n. med. Maria Dresler

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

lek. Ewa Iwan

ginekolog

w KCM Beauty & Medical Spa

Odmładzanie pochwy laserem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 5 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 999 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 1100 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Do efektów odmładzania pochwy laserem należy jej lepsze nawilżenie, zmniejszenie i poprawa jej elastyczności oraz odbudowa błony śluzowej. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienia się w szczególności infekcje w obrębie pochwy, miesiączkę oraz ciążę. Procedura nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Standardowy czas powrotu do aktywności seksualnej wynosi maksymalnie 30 dni. Najczęściej do osiągnięcia pełnych efektów wystarczy jeden zabieg. W razie potrzeby kolejny zabieg wykonać można po około miesiącu.

Zabieg obkurczania pochwy laserem w Łodzi – gdzie można się na niego udać

W Łodzi zabieg odmładzania pochwy laserem wykonać może lek. med. Iwona Macudzińska-Lisiecka, ginekolog i położnik. Przeprowadza laserową rewitalizację pochwy, laserowe obkurczanie pochwy oraz laserową rewitalizację warg sromowych i sromu laserem CO2. Za jego pomocą leczy również wysiłkowe nietrzymanie moczu. Udać się do niej można również na operacyjną plastykę pochwy, odtworzenie błony dziewiczej, liposukcję wzgórka łonowego oraz usuwanie zmian na sromie. Jej oferta obejmuje ponadto lifting krocza nićmi ginekologicznymi, wypełnianie kwasem hialuronowym warg sromowych większych oraz augmentację punktu G.

Na zabieg rewitalizacji pochwy laserem udać się można równie do dr n. med. Krzysztofa Szrama, specjalisty ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się m.in. w laserowych zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Procedurę, polegającą na zwiększeniu elastyczności pochwy oraz zmniejszeniu jej rozmiaru, wykonuje za pomocą lasera MonaLista Touch. Wykorzystuje go również do korekcji warg sromowych oraz do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje także korekcję blizn po cięciu cesarskim, wybielanie okolic intymnych, usuwanie kłykcin warg sromowych oraz usuwanie nadżerki szyjki macicy.

Odmładzanie pochwy laserem w Łodzi jest możliwe także do przeprowadzenia w Klinice Ziemlewski, w której świadczona jest cala gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce wykonywany jest zabieg rewitalizacji pochwy za pomocą lasera Fotona oraz obkurczania pochwy laserem MonaLisa Touch. Do Kliniki udać się można także na rewitalizację narządów płciowych przy pomocy preparatu Desiral oraz lifting krocza nićmi Vaginal Narrower. Oferta ośrodka obejmuje ponadto niechirurgiczną poprawę okolic intymnych za pomocą aparatu Protege Intima, odmładzanie zewnętrznych narządów płciowych laserem Er:Yag firmy Fotona oraz wybielanie warg sromowych i odbytu.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…