Odmładzanie pochwy laserem Warszawa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Premium Medical

10 / 10
lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

9,3 / 10
lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Ginekologia Estetyczna i Plastyczna dr Dawid Lisiecki

lek. dent. Konrad Rylski

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dr Rylski Clinic

Odmładzanie pochwy laserem Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 15 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 800 zł w LUX MED Stara Iwiczna, najwyższa to 2530 zł, natomiast średni koszt to 1575 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Warszawie - gdzie najlepiej?

Z upływem lat pochwa kobiety traci swój młodzieńczy powab - nie jest już taka elastyczna, wilgotna i jędrna. Powodują to nie tylko porody, ale także odbyte stosunki seksualne czy utrata kolagenu w skórze. Ginekologia estetyczna proponuje kobietom, które chcą przywrócić swojej pochwie młodzieńczą kondycję, bezbolesny i małoinwazyjny zabieg laserowej rewitalizacji waginy.

Zabieg rewitalizacji pochwy

Na laserowe odmładzanie pochwy można przyjść do AGKlinik, która wyposażona jest w laser Action II Petite Lady. Za pomocą tego urządzenia lekarz przeprowadzi laserową plastykę pochwy, czyli jej ujędrnianie, obkurczanie, zwężanie i odmładzanie. Z innych zabiegów ginekologii estetycznej wykonywane jest tutaj laserowe wybielanie odbytu, sromu i miejsc intymnych oraz nieoperacyjna plastyka krocza i pochwy za pomocą nici Vaginal Narrower. Pacjentkami z tego zakresu zajmuje się dr Robert Bartkowiak, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2001 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w  I Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie oraz za granicą w King’s College w Londynie.

Laserowej rewitalizacji pochwy podejmie się także lekarz w Klinice Dermatologii Estetycznej DermClinic. Do takiego zabiegu wykorzystywany jest tutaj laser frakcyjny CO2, który oprócz odmładzania waginy, leczy także zespół rozluźnienia pochwy oraz poprawia nawilżenie pochwy kobietom po menopauzie. Można poddać się w klinice również karboksyterapii okolic intymnych oraz zabiegami na waginie za pomocą nici Vaginal Narrower. Na takie zabiegi zaprasza dr Karina Matusiak, specjalista ginekologii i położnictwa, która swoje umiejętności z zakresu ginekologii operacyjnej i estetycznej doskonaliła na kursach krajowych i zagranicznych a także w II Kinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Szpital Eskulap z zakresu ginekologii estetycznej proponuje pacjentkom, chcącym odmłodzić swoją pochwę, zabieg IntimaLase, czyli laserowe obkurczanie pochwy. Specjalista w trakcie zabiegu posługuje się laserem Er:Tag firmy Fotona. Kwalifikacje do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza tutaj dr n. med. Jolanta Zegarska, ginekolog i położnik od 2012 roku, która przyznaje, iż szczególnie w praktyce lekarskiej interesują ją zabiegi laserowe (posiada certyfikat z ukończenia szkolenia z tego zakresu). Swoje doświadczenie ginekologiczne zdobywała, pracując w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Osielsku.

Centrum Medyczne Damiana oferuje m.in. zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wśród których można wymienić poprawę napięcia i nawilżenia pochwy poprzez laserowy zabieg z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. Ponadto za pomocą tego urządzenia lekarz wyleczy także nietrzymanie moczu oraz dokona korekcji blizny krocza lub po cięciu cesarskim czy innych operacjach ginekologicznych. Do kadry medycznej należy tutaj dr n. med. Andrzej Raczyński, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1974 i II stopnia od 1978 roku), posiadający doświadczenie w swojej dziedzinie zdobyte w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

W ofercie medycznej Holistic Clinic znajdują się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Wśród nich można wymienić nie tylko leczenie zespołu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch, ale także poprzez mezoterapię osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapię koktajlami witaminowymi i kwasem hialuronowym. Ponadto pacjentka może poddać się także liftingowi pochwy, labioplastyce czy zabiegowi ujędrniania i obkurczania warg sromowych. Jednym z lekarzy, wykonującym takie zabiegi jest prof. dr hab. med. Tomasz Paszkowski, ginekolog i położnik, posiadający bogate doświadczenie zdobyte w polskich i zagranicznych ośrodkach medycznych, tj.  III Katedrze i Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Queen’s University of Belfast.

Na laserową rewitalizację pochwy można także przyjść do Kliniki Miracki BeautymeD na zabieg IntimiLase za pomocą lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Można poddać się tutaj także lipolizie iniekcyjnej wzgórka łonowego, powiększaniu punktu G czy wypełnieniu warg sromowych. Zabiegi przeprowadza dr Kamil Zalewski, ginekolog i położnik z doświadczeniem zdobytym m.in. w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…