Odmładzanie pochwy laserem Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą odmładzanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Odmładzanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w LUX MED Toruń w Toruniu (42 km od Bydgoszczy) w cenie 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Odmładzanie pochwy laserem w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Wraz z procesem starzenia się kobiet dochodzi do utraty jędrności i sprężystości sromu, zwiększenia objętości pochwy oraz zmniejszenia jej nawilżenia. Ma to wpływ nie tylko na spadek jakości życia seksualnego, ale również na obniżenie samooceny. Jedną z metod likwidacji zespołu rozluźnienia pochwy jest laseroterapia, a dokładniej zabieg laserowej rewitalizacji pochwy. Procedura ma na celu m.in. zwiększenie elastyczności oraz nawilżenia pochwy, trwa około 30 minut i nie wymaga hospitalizacji. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną przez co najmniej 7 dni. Efekty laserowego odmładzania pochwy widoczne są po około miesiącu i utrzymują się przez około 2 lata.

Zabieg laserowego odmładzania pochwy w Bydgoszczy

Odmładzanie pochwy laserem w Bydgoszczy jest możliwe do przeprowadzenia w Klinice Esteticmed. W placówce świadczona jest szeroka gama zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy wykonywany jest za pomocą lasera SmartXide2 MonaLisa Touch. Urządzenie przeznaczone jest do przebudowy histologicznej śluzówki pochwy oraz do odmładzania i ujędrniania skóry narządów płciowych zewnętrznych. Stosowane jest również do leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Oferta ośrodka obejmuje także waginoplastykę, labioplastykę oraz zabiegi z użyciem nici ginekologicznych Vaginal Narrower.

W Bydgoszczy na zabieg odmładzania pochwy laserem udać się można również do lek. med. Michała Makarewicza, specjalisty ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. Posiada certyfikat, uprawniający go do wykonywania procedur z zakresu ginekologii estetycznej przy użyciu lasera firmy Fotona. Za jego pomocą, oprócz zabiegu rewitalizacji pochwy, dr Makarewicz przeprowadza również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Specjalizuje się także w leczeniu operacyjnym zaburzeń statyki narządu rodnego oraz badaniu USG dna miednicy.

W Osielsku, 12 km od Bydgoszczy, laserową rewitalizację pochwy wykonać może dr n. med. Joanna Kłyszejko, ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Do procedury laserowego odmładzania pochwy wykorzystuje laser Er:Yag firmy Fotona, który poprzez pobudzenie kolagenu skutkuje ujędrnieniem i obkurczeniem pochwy. Za jego pomocą leczy także wysiłkowe nietrzymanie moczu. Udać się można do niej również m.in. na laparoskopię ginekologiczną.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…