Powiększanie ust kwasem hialuronowym Poznań

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

9,3 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 8 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 499 zł w SKIN MEDIC, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 900 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Pełne, duże usta są przez wielu uważane za atrybut kobiecości. Pomysłów na ich powiększenie przez wieki pojawiało się wiele, jednym z nich było nakładanie na wargi ostrych przypraw, co wywoływało podrażnienie i obrzęk. Na szczęście obecnie usta powiększyć można w sposób bezpieczny i małoinwazyjny, przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

W tych gabinetach medycyny estetycznej powiększysz usta!

Przy ul. Ułańskiej, w Centrum Medycyny Estetycznej Estime, zabiegi powiększania ust preparatami na bazie kwasu hialuronowego wykonuje lek. med. Julita Wołowiec. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu, a następnie zdobyła tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i umiejętności dotyczące dermatologii estetycznej zaczęła zdobywać tuż po otrzymaniu dyplomu lekarza, do dziś systematycznie uczestniczy w sympozjach naukowych oraz warsztatach praktycznych. Posiada certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów ze stosowania wypełniaczy opartych na kwasie hialuronowym. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Powiększaniem ust kwasem hialuronowym zajmuje się lek. med. Włodzimierz Rosiński, w Gabinecie Medycyny Estetycznej, mieszczącym się przy ulicy Przepiórczej. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, posiada tytuł  lekarza medycyny estetycznej oraz specjalisty chirurgii ogólnej. Jest jednym z twórców rekomendacji odnoszących się do zabiegów medycyny estetycznej. Uczestniczy w kursach dotyczących nowych technik zabiegowych, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- aging.

Zabiegowi powiększania ust można się poddać również w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja, który znajduje się w Poznaniu, przy ul. Wichrowej. Zabiegi przeprowadza tutaj lek. med. Justyna Kursa- Orłowska. Po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu uzyskała tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii. Jest autorem lub współautorem licznych publikacji z zakresu dermatologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Chorób Skóry w Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Obecnie zawodowo interesuje się głównie medycyną estetyczną, której tajniki zgłębia podczas konferencji i zajęć praktycznych.

Będąc na osiedlu Przyjaźni, po pełne i jędrne usta można się udać do Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej lek. med. Nadii Romaszkowej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Symferopolu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Prowadzi szkolenia, podczas których uczy lekarzy modelowania twarzy kwasem hialuronowym. Jest właścicielem licznych certyfikatów, które są potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…