Powiększanie ust kwasem hialuronowym Częstochowa

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 1100 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Wraz z upływem lat skóra na ustach staje się mniej jędrna, cieńsza i wysuszona. Wargi wyglądają przez to na starsze, a niekiedy zanika także ich naturalny kontur i zmniejsza się intensywność koloru. Są to najczęstsze powody, dla których pacjenci decydują się na powiększenie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pozwala nie tylko cofnąć działanie czasu i odmłodzić usta, ale także poprawić zbyt mało wykształconą wargę górną lub dolną. Ponadto, przy użyciu kwasu hialuronowego można wypełnić drobne zmarszczki wokół ust, unieść kąciki ust oraz zwiększyć objętości wargi czerwonej. 

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Częstochowie

Lek. med. Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalizuje się w powiększaniu ust kwasem hialuronowym. Brała udział w takich kursach jak Biorewitalizacja skóry naturalnym kwasem hialuronowym czy Mezoterapia i mikrodermabrazja w codziennej praktyce dermatologicznej. Posiada także certyfikat ukończenia szkolenia Nowe perspektywy zabiegów dla starzejącej się skóry oraz szkolenia z zakresu technik implantacji kwasu hialuronowego Hyaluderm. 

Dermatolog - wenerolog dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz świadczy usługi z zakresu powiększania ust kwasem hialuronowym. Oferuje także inne zabiegi rewitalizujące i regenerujące z zastosowaniem tej substancji oraz toksyny botulinowej, np. wypełnianie zmarszczek czy modelowanie konturu twarzy. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych o tematyce zastosowania kwasu hialuronowego i innych preparatów, m.in. Ocena wpływu wybranych technik dermatologii estetycznej na jakość życia badanych. Przeprowadza również szkolenia z dziedziny technik zabiegowych w dermatologii estetycznej, w tym technik podawania kwasu hialuronowego. 

Powiększaniem ust przy użyciu kwasu hialuronowego zajmuje się w Częstochowie także dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Agnieszka Tomala. Posiada certyfikat ukończenia Międzynarodowego Kursu Specjalizacyjnego z Medycyny Przeciwstarzeniowej i Prewencyjnej. Ponadto uczestniczyła w wielu kursach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, w tym w szkoleniach Remodeling twarzy - zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego oraz Zaawansowane techniki iniekcji toksyny botulinowej oraz preparatów zawierających kwas hialuronowy.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…