Powiększanie ust kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Dorota Lorkowska-Czosnyka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, okulista

w Centrum Medyczne Dormed

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

dr n. med. Iga Serwińska

fizjoterapeuta

w Urointima-Med

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 7 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 500 zł w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle, najwyższa to 1100 zł, natomiast średni koszt to 792 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w Bydgoszcz placówkach:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Powiększanie ust poprzez poprawę ich konturu oraz zwiększenie objętości jest jedną z bardziej popularnych obecnie procedur estetycznej korekcji wyglądu, z jakiej korzystają nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Zabieg skutecznie podkreśla czerwień wargową, niweluje pojawiające się wokół krawędzi zmarszczki (tzw. „zmarszczki palacza") oraz podnosi kąciki ust, dając efekt odmłodzenia i jędrności.

Korekcja wyglądu – modelowanie ust

Duże i pełne usta uzyskamy w certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty – Aging Gabinecie Estetic Clinic dr n. med. Sylwii Oczachowskiej-Szafkowskiej dzięki zabiegowi korekcyjnemu z użyciem kwasu hialuronowego. Stopniowo wchłaniany przez organizm sprawia, że efekt zabiegu utrzymuje się od 6-12 miesięcy, po czym procedurę można powtórzyć. Dr Oczachowska-Szafkowska, która jest członkiem m. in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, realizuje w zakresie praktyki bogatą ofertę medycyny przeciwstarzeniowej z procedurami na twarz i na ciało.

Przy pomocy preparatu kwasu, wąskie i asymetryczne usta korygują specjaliści Centrum Medycznego Laser-Med, poprawiając ich kontur oraz wygładzając zmarszczki wokół ust i uwydatniając, a oprócz efektu powiększenia ust, kwas również je nawilża. 30-minutowy zabieg w znieczuleniu miejscowym, polega na wstrzyknięciu preparatu w czerwień wargową lub w kontur ust, a kwas, wiążąc wodę powiększa je i modeluje. Zabieg wykonywany w ramach Dermatologii estetycznej, dedykowany jest głównie kobietom.

Jak wyjaśniają specjaliści Klinik Bieńkowski Esteticmed.pl, modelowanie ust poprzez wstrzykiwanie w nie preparatów kwasu hialuronowego, w późniejszym wieku daje wyraźny efekt odmładzający. Poza tym nawilża je, przywraca kolor i młodzieńczą jędrność. Z kolei powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki wokół ust, subtelnie odmładzając twarz. Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły, przy czym niezwykle ważne dla całej procedury jest ustalenie docelowej objętości i wiarygodny efekt.

Podobnego zdania jest mgr Marianna Basikowska-Elliott z Salonu Pielęgnacji Urody Tiffany, która zauważa, że usta zrobione przez osobę doświadczoną z artystycznym zacięciem, świadomie pod względem ilości używającą tylko usieciowanego kwasu hialuronowego nowej generacji z 4-8 wkłuć sprawi, że usta będą wyglądać naturalnie. Zastosowany do zabiegu nieodpowiednio plastyczny preparat z niewłaściwą ilością wkłuć daje w efekcie nieruchome i sztuczne usta. Certyfikowana m. in. w zakresie wypełniania bruzd i zmarszczek wraz z modelowaniem ust za pomocą kwasu hialuronowego stosuje w swojej praktyce preparat ze specjalnie skomponowaną masa cząsteczkową – Aliaxin FL®.

Powiększanie zbyt wąskich ust stabilizowanym kwasem hialuronowym lub zwiększenia ich objętości poprzez uwydatnienie kształtu preparatami Stylage oraz Princess należy do procedur estetycznych na twarz, jakie zrealizujemy również w Gabinecie Skin-Med. Wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą preparat przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły to krótki, około 30-minutowy zabieg wykonywany tu w znieczuleniu miejscowym. Zabieg powiększenia ust, podobnie jak i w powyższych przypadkach, daje dodatkowy efekt zniwelowanie drobnych zmarszczek wokół nich.

Emervel lips, Stylage lips czy Juvederm Ultra Smile to preparaty kwasu hialuronowego z jakich korzysta Instytut Kosmetyczny Gigi w celu korekty kształtu ust, poprawy ich nawilżenia oraz powiększeniu objętości i uwydatnienia. Cena zabiegu zależy od ilości zastosowanego preparatu i jest ustalana podczas wizyty konsultacyjnej. Placówka realizuje zaawansowane programy pielęgnacyjne w oparciu o standardowe zabiegi z zakresu anti-aging oraz odnowy skóry twarzy i ciała, a swoją ofertę kieruje również do mężczyzn.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…