Powiększanie ust kwasem hialuronowym Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 12 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 20 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,3 / 10
lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Oskar Sleiman

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. dent. Małgorzata Markuszewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DCG Centrum Medyczne

lek. Anna Olchowy

dentysta, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DCG Centrum Medyczne

dr n. med. Monika Kukulska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dermatolog

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

lek. Agnieszka Bacińska

pediatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. Sylwia Chruszcz

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Pro Medical Clinic Advanced

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 20 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 800 zł w Wrocław Medical Center, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 1035 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Każda kobieta może mieć pełne usta o jakich marzy. Wystarczy, że podda się zabiegowi iniekcji w górną i dolną wargę jednego z preparatów, jakie oferuje medycyna estetyczna, zawierającego kwas hialuronowy. Jest to zabieg krótki i bezbolesny, a efekty utrzymują się do pół roku.

Pełne usta dla każdego

Do Kliniki Medycyny Estetycznej lek. med. Monika Kłapsia-Pawłów można przyjść na zabieg zwiększający objętość ust. W tym celu lekarz wykorzystuje tutaj preparaty zawierające kwas hialuronowy, dzięki którym nie tylko powiększy usta ale także wzmocni ich kontur, przywróci prawidłowe nawilżenie, poprawi gładkość i jędrność oraz wypełni drobne zmarszczki wokół ust czy podniesie opadające kąciki ust. Lekarzem tym jest dr  Monika Kłapsia-Pawłów, lekarz medycyny estetycznej, która w ramach podnoszenia swoich kwalifikacji uczestniczyła w licznych kursach, kongresach i sympozjach w kraju i za granicą, np. w Chinach, Brazylii, Argentynie czy Stanach Zjednoczonych.

Poprawić objętość i wymodelować usta za pomocą zastrzyków z kwasem hialuronowym można także w  Klinice Wiatroszak Estmedica. Lekarz dzięki iniekcji takich preparatów nawilży tutaj czerwień wargową, podniesie opadające kąciki ust czy usunie zmarszczki otaczające usta. Kwas hialuronowy wykorzystuje także do usuwania zmarszczek mimicznych twarzy oraz modelowania owalu twarzy. Zabiegi takie i inne przeprowadza dr Marek Paul, specjalista chirurgii plastycznej, który doświadczenie z tej dziedziny zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej szpitala we Wrocławiu, natomiast z zakresu medycyny estetycznej na kursach i szkoleniach z różnych technik odmładzania skóry.

Na modelowanie kształtu ust można także przyjść do Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki CTL, gdzie wykorzystywany jest wypełniacz zawierający kwas hialuronowy. Można nim także poprawić i odmłodzić wygląd całej twarzy poprzez likwidację zmarszczek okolic ust, oczu, czoła oraz wymodelowanie kształtu nosa lub owalu całej twarzy. Do kadry medycznej należy tuta dr Dorota Bałazińska, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1990 roku), która w praktyce specjalizuje się także w chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. Posiada doświadczenie zdobyte m.in. na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

Instytut DermaMed wśród zabiegów z zakresu medycyny estetycznej proponuje zabiegi poprawiające wygląd ust dla pacjentek, które mają zbyt wąskie usta, chcą je zrewitalizować (np. usuwając zmarszczki tej okolicy), poprawić czerwień ust lub podnieść opadnięte kąciki. W tym celu wykorzystywane są tutaj preparaty zawierające kwas hialuronowy - Stylage Lips oraz Volbella. Pacjentki na takie i inne zabiegi przyjmuje tutaj prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, lekarz medycyny estetycznej, który swoją bogatą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej przekazuje innym lekarzom szkoląc ich w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej oraz wykładając na licznych kongresach.

W Klinice DermaMed Estetica do powiększania ust wykorzystywane są preparaty zawierające kwas hialuronowy. Lekarz stosuje je tutaj także do wypełniania zmarszczek doliny łez, fałdów nosowo-wargowych, zmarszczek szyi, dekoltu oraz dłoni czy modelowania podbródka i policzków. Wśród tych preparatów można wymienić: Stylage, Juvederm oraz Restylane. Do personelu medycznego należy tutaj dr n. med. Jolanta Siedlecka-Dawidko, specjalista medycyny rodzinnej, pediatra oraz lekarz medycyny estetycznej, która z tej ostatniej dziedziny uczestniczy w wielu kursach i kongresach krajowych i zagranicznych oraz jest członkiem UIME (Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej).

Powiększaniu i modelowaniu ust preparatami Juvederm i Restylane można poddać się również w Gabinecie Medycyny Estetycznej Katarzyna Nielepkowicz znajdującym się na ternie Wrocławia. Ponadto lekarz wymodeluje owal twarzy, wypełni niechciane zmarszczki okolicy: ust, oczu, nosa i szyi a także skoryguje kształt nosa. Urodę pacjentek poprawia w tym gabinecie dr Katarzyna Nielepkowicz, lekarz medycyny estetycznej (ukończyła Podyplomową Szkołę Kosmetologii Lekarskiej), która należy do polskiego i europejskiego stowarzyszenia medycyny przeciwstarzeniowej i sukcesywnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…