Powiększanie ust kwasem hialuronowym Lublin

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. dent. Urszula Zaremba

stomatolog

w New Look Clinic

lek. dent. Elżbieta Bandurak

stomatolog

w New Look Clinic

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Lublinie - gdzie najlepiej?

Powiększenie usta za pomocą kwasu hialuronowego ma na celu poprawę ich konturu oraz odbudowę elastyczności tkanek wokół ust. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę medycyny estetycznej w znieczuleniu miejscowym, zazwyczaj przez użycie kremu znieczulającego. Średni czas trwania zabiegu wynosi około trzydzieści minut. Efekt utrzymuje się około 6 miesięcy, po czym zabieg należy wykonać ponownie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Lublinie

Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym może przeprowadzić lek.med. Anna Petri, specjalista medycyny estetycznej. Ukończyła ona studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest także członkiem World Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM). Swoją wiedzę poszerza poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, m.in. szkolenie w Miami Plastic Surgery w zakresie niechirurgicznych zabiegów odmładzających.

Będąc w Lublinie w celu modelowania ust można także wybrać się do lek.med. Aleksandry Ludian-Stępnik, specjalisty medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie i wiedzę poszerzała pracując w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Ruda-Med” w Rudej Hucie, podczas stażu w zakresie chirurgii plastycznej w Sao Paulo w Brazylii, a także poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, jak „Wypełniacze – poziom zaawansowany” czy „Toksyna botulinowa”. Bierze ona również czynny udział w zjazdach lekarzy medycyny estetycznej, uczestnicząc m.in. w XVI Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zabieg może wykonać również lek.med. Magdalena Kotlińska Torończyk, specjalista Medycyny Estetycznej. Jest ona absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie działającej pod nadzorem Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Uczestniczyła ona w wielu sympozjach, kongresach i szkoleniach, takich jak kurs nt. „Techniki stosowania preparatu Azzalure. Kurs zaawansowany”, IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie czy Szkolenie „Techniki wstrzykiwania toksyny botulinowej typu A”.

W Lublinie przyjmuje także lek.med. Andrzej Ignaciuk, specjalista medycyny estetycznej, który również zajmuje się modelowaniem ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME, a także współautorem pierwszego w Polsce podręcznika do medycyny estetycznej. Doktor Ignaciuk ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie, Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej w Rzymie oraz Wydział Medycyny i Chirurgii Uniwersytety Tor Vergata w Rzymie.

Zabieg powiększenia ust wykonuje także dr n. med. Tomasz Zaborowski, lekarz medycyny estetycznej. Jest to absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie oraz członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę rozwija dzięki udziale w licznych kongresach i szkoleniach, jak Kurs „Usta – zastosowanie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej typu A”, XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging czy Szkolenie nt. „Remodelingu rysów twarzy – zaawansowane techniki zastosowania kwasu hialuronowego z użyciem technik Soft Filling”.

W Lublinie powiększaniem ust zajmuje się także lek.med. Wiktor Wezgraj, specjalista medycyny estetycznej. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor Wezgraj stale podnosi swoje kwalifikacje dzięki licznych kursom i szkoleniom, jak „Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej”, „Szkolenie z zakresu wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy” czy „Techniki stosowania preparatu Azzalure. Kurs zaawansowany”. Jest on także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…