Powiększanie ust kwasem hialuronowym Szczecin

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Beauty Group, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 1200 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecin placówkach:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonywany może być u pacjentów w każdym wieku i nie wymaga specjalnych przygotowań. Kwas hialuronowy aplikowany jest w skórę przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli. Czas trwania zabiegu waha się od piętnastu do trzydziestu minut i uzależniony jest od wybranej metody oraz ilości aplikowanego preparatu. Przez trzy dni po zabiegu unikać należy ekspozycji ust na działanie promieni słonecznych; zrezygnować należy również z wizyt w saunie czy solarium. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymują się od dwunastu do czternastu miesięcy - po tym okresie, dla utrzymania efektu zabiegu, wskazane jest jego powtórzenie. Przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, okres karmienia piersią, skłonności do blizn przerostowych czy infekcje takie, jak trądzik czy opryszczka.

Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego w Szczecinie

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie możliwe jest w Atelier kosmetyki estetycznej i makijażu permanentnego Enklawa Day Spa. Podczas zabiegu powiększania ust w placówce wykorzystywana jest linia preparatów Juvederm ULTRA, których efekty działania widoczne są do dwunastu miesięcy. W kosmetykach tych znajduje się specjalny rodzaj kwasu hialuronowego, który odpowiada temu występującemu w ludzkiej skórze. Posiada on formę naturalnego, biodegradowalnego żelu, łagodnie przenikającego do skóry. Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest w Atelier w znieczuleniu miejscowym lub przy użyciu preparatów hialuronowych ze znieczuleniem.

W Szczecinie na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym udać można się również do Kliniki Zawodny Estetic, którą założył lekarz medycyny estetycznej dr n.med. Piotr Zawodny. Kwas hialuronowy podawany jest w klinice przy pomocy mikrokaniul, czyli miękkich, cienkich igieł, które nie tylko minimalizują ryzyko pojawienia się obrzęku czy siniaków, lecz pozwalają również na uzyskanie bardziej naturalnych efektów. W Klinice Zawodny Estetic do powiększania ust wykorzystuje się wypełniacze marek Restylane, Juvederm czy Revanese, które posiadają stosowne atesty i zostały dopuszczone do stosowania na terenie naszego kraju.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest także w Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest tu zarówno do powiększania i modelowania ust, jak i redukcji i wypełniania zmarszczek oraz wolumetrii, czyli przywracania młodzieńczej objętości twarzy. Do wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego wykorzystuje się linię wypełniaczy skórnych Juvederm Ultra z likodainą.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…