Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 14 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Joanna Kowalska-Brocka

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog

w Medical Margaret Spa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr Magda Rudzińska

trycholog

w Skin Clinic

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Brocki

lekarz medycyny estetycznej, okulista

w Medical Margaret Spa

ocena 4,8 / 5  (10 opinii)
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz medycyny estetycznej

w Pulsmed

ocena 4,5 / 5  (56 opinii)
lek. Anna Płatkowska-Szczerek

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

lek. Aleksander Gruchała

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Bartosz Pawlikowski

dermatolog, wenerolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Wojciech Drzazga

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Aleksandra Frątczak

lekarz medycyny estetycznej

w Klinika Pawlikowski

dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dream-Med

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

Ewelina Woźniak

trycholog

w Skin Clinic

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 15 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 500 zł w Velvet Clinic, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 765 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi - gdzie najlepiej?

Stosowane w medycynie estetycznej preparaty kwasu hialuronowego są wykorzystywane nie tylko do korekcji zmarszczek, ale również do powiększania ust. Dodatkową zaletą tego zabiegu jest długotrwałe nawilżenie warg, które jest spowodowane zatrzymywaniem wody przez preparat.

Wizyta w celu powiększania ust

W gabinecie Art Estetyka Medycyna Estetyczna, który znajduje się przy ul. Gdańskiej powiększaniem ust przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego zajmuje się dr n. med. Edyta Santorek- Strumiłło. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a następnie zdobyła tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Posiada szereg certyfikatów, które są potwierdzeniem jej uczestnictwa w szkoleniach, m.in. "Podstawowe techniki zabiegowe z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w obrębie twarzy" oraz "Kurs medycyny estetycznej dla zaawansowanych w zakresie wstrzykiwania wypełniaczy oraz wolumetrii z wykorzystaniem preparatów Princess Filler i Princess Volume".

Przy ul. Piotrkowskiej, w Gabinecie Medycyny Estetycznej Aesthetic zabiegi powiększania i modelowania ust przeprowadza lek. med. Michał Rogowski - Tylman. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, posiada tytuł specjalisty dermatologa. Pracuje i zdobywa doświadczenie zawodowe w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczy w polskich i zagranicznych kursach o tematyce medycyny estetycznej. Prezentował swoje prace naukowe podczas polskich i międzynarodowych sympozjów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i European Society for Dermatological Research.

Wypełnianiem ust zajmuje się lek. med. Nina Uszkiewicz, która pracuje w gabinecie Skinfinity Medycyna Estetyczna przy ul. Drewnowskiej. Po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończyła liczne kursy dotyczące medycyny estetycznej, takie jak "Ostatnie zdobycze medycyny w leczeniu i profilaktyce procesu starzenia", "Wypełnianie linii zmarszczkowych. Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy" oraz "Metody leczenia objawów starzenia skóry twarzy (toksyna botulinowa). Techniki podstawowe". Pracowała i kształciła się w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. J. Korczaka w Słupsku oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Pirogowa w Łodzi.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Look- Medica przy ul. Lewej zabiegi powiększania ust wykonuje dr n. med. Magdalena Adamiak- Kardas. Absolwentka Łódzkiej i Śląskiej Akademii Medycznej oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie, posiada tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych. Jest autorem publikacji, które pojawiły się w polskim piśmiennictwie. Regularnie uczestniczy w warsztatach dotyczących medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiada zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz peelingów chemicznych i mechanicznych. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej IUME.

Szpital Pulsmed znajdujący się przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej to miejsce, w którym zabiegi wolumetryczne przeprowadza lek. med. Marzenna Majcherczyk- Skulimowska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych zdobywała pracując w Szpitalu Miejskim im. dr Karola Jonschera w Łodzi. Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także liposukcje i autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym