Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Dariusz Mikołajczyk

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w MeDeest

9,0 / 10
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
lek. Aleksandra Siekierko

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii

w Klinika Intima Art&Este

lek. Stella Korycińska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Intima Art&Este

lek. Aleksander Gruchała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Joanna Sieniawska

dermatolog

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Grzegorz Fiedeń

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 10 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 550 zł w Columna Medica, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 800 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi - gdzie najlepiej?

Stosowane w medycynie estetycznej preparaty kwasu hialuronowego są wykorzystywane nie tylko do korekcji zmarszczek, ale również do powiększania ust. Dodatkową zaletą tego zabiegu jest długotrwałe nawilżenie warg, które jest spowodowane zatrzymywaniem wody przez preparat.

Wizyta w celu powiększania ust

W gabinecie Art Estetyka Medycyna Estetyczna, który znajduje się przy ul. Gdańskiej powiększaniem ust przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego zajmuje się dr n. med. Edyta Santorek- Strumiłło. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a następnie zdobyła tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Posiada szereg certyfikatów, które są potwierdzeniem jej uczestnictwa w szkoleniach, m.in. "Podstawowe techniki zabiegowe z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w obrębie twarzy" oraz "Kurs medycyny estetycznej dla zaawansowanych w zakresie wstrzykiwania wypełniaczy oraz wolumetrii z wykorzystaniem preparatów Princess Filler i Princess Volume".

Przy ul. Piotrkowskiej, w Gabinecie Medycyny Estetycznej Aesthetic zabiegi powiększania i modelowania ust przeprowadza lek. med. Michał Rogowski - Tylman. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, posiada tytuł specjalisty dermatologa. Pracuje i zdobywa doświadczenie zawodowe w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczy w polskich i zagranicznych kursach o tematyce medycyny estetycznej. Prezentował swoje prace naukowe podczas polskich i międzynarodowych sympozjów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i European Society for Dermatological Research.

Wypełnianiem ust zajmuje się lek. med. Nina Uszkiewicz, która pracuje w gabinecie Skinfinity Medycyna Estetyczna przy ul. Drewnowskiej. Po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończyła liczne kursy dotyczące medycyny estetycznej, takie jak "Ostatnie zdobycze medycyny w leczeniu i profilaktyce procesu starzenia", "Wypełnianie linii zmarszczkowych. Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy" oraz "Metody leczenia objawów starzenia skóry twarzy (toksyna botulinowa). Techniki podstawowe". Pracowała i kształciła się w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. J. Korczaka w Słupsku oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Pirogowa w Łodzi.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Look- Medica przy ul. Lewej zabiegi powiększania ust wykonuje dr n. med. Magdalena Adamiak- Kardas. Absolwentka Łódzkiej i Śląskiej Akademii Medycznej oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie, posiada tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych. Jest autorem publikacji, które pojawiły się w polskim piśmiennictwie. Regularnie uczestniczy w warsztatach dotyczących medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiada zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz peelingów chemicznych i mechanicznych. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej IUME.

Szpital Pulsmed znajdujący się przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej to miejsce, w którym zabiegi wolumetryczne przeprowadza lek. med. Marzenna Majcherczyk- Skulimowska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych zdobywała pracując w Szpitalu Miejskim im. dr Karola Jonschera w Łodzi. Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także liposukcje i autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…