Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Małgorzata Ornatowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

10 / 10
dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Irena Serówka

dermatolog, wenerolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Marta Librant-Suska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Ewa Kopycińska

wenerolog, trycholog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Lea Clinic

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w Dr Kowalska Clinic

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 15 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 950 zł w Dermestic, najwyższa to 3500 zł, natomiast średni koszt to 1396 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Krakowie - gdzie najlepiej?

Prawie każda kobieta marzy o pełnych, ponętnych ustach. Dla tych pacjentek, których natura nimi nie obdarzyła, medycyna estetyczna przygotowała zabieg trwający około pół godziny, bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym - iniekcję preparatu zawierającego kwas hialuronowy.

Spełnić marzenie o pełnych ustach

Na modelowanie i powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego można przyjść do Instytutu Medycyny Estetycznej Med Estetis. Tutaj preparatem zawierającym kwas hialuronowy lekarz wykonuje także inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, tj. likwidacja zmarszczek, modelowanie owalu twarzy, odmładzanie okolic oczu a także unoszenie brwi czy korektę nosa. Lekarzem tym jest dr Anna Aseńko, specjalista chirurgii ogólnej od 2014 roku oraz lekarz medycyny estetycznej także od 2014 roku. W swoim zakresie medycyny szkoliła się na licznych kursach krajowych i zagranicznych, np. w Brazylii, USA czy Niemczech.

Zabieg zwiększający objętość ust iniekcją kwasu hialuronowego oferowany jest także w Gabinecie Medycyny Estetycznej Instytut Piękna Bielenda. Ponadto można tutaj także zredukować głębokie bruzdy i zmarszczki, wypełnić okolicę oczu oraz poddać się wolumetrycznemu liftingowi twarzy. W gabinecie wykorzystywane są w tym celu preparaty tj. Juvederm Smile i Volbella, Princess Voluma czy Juvederm Voluma, których w czasie zabiegu używa dr Robert Świercz, specjalista chorób wewnętrznych od 1995 roku oraz lekarz medycyny estetycznej od 2008 roku. Posiada w swoim dorobku liczne certyfikaty i dyplomy zdobyte za udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej (np. organizowane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych).

Pacjentka, chcąca powiększyć sobie usta może udać się także do Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor.Tutaj do takich zabiegów wykorzystywane są preparaty zawierające kwas hialuronowy. Za ich pomocą można także spłycić zmarszczki na twarzy tj. bruzdy nosowo-wargowe czy zmarszczki okolicy oczu oraz podnieść opadające kąciki ust. Do kadry lekarskiej należy tutaj m.in. dr Agnieszka Moncznik, specjalista chirurgii ogólnej od 2011 roku oraz lekarz medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie a także na kongresach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.

Nie tylko zwiększyć usta, ale także skorygować ich kontur przy wykorzystaniu preparatu z kwasem hialuronowym można także w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis. Tutaj lekarz z zakresu zabiegów na usta skoryguje dysproporcje między górną a dolną wargą, poprawi symetrię prawo-lewostronną, zlikwiduje zmarszczki palacza oraz wykona refreshing ust. Specjalistą poprawiającym wygląd swoich pacjentek jest dr Robert Janczura, specjalista chorób wewnętrznych oraz lekarz medycyny estetycznej od 2009 roku, który uczestniczył w licznych kursach i warsztatach z zakresu medycyny estetycznej u wybitnych światowych specjalistów, np. włoskich profesorów tj. prof. Maurizio Ceccarelli czy prof. Pasquale Motolese.

W Gabinecie Dermatologia & Medycyna Estetyczna Dr Renata Budzicz wśród różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej na twarz można wymienić powiększanie, modelowanie i korekcję ust za pomocą preparatów Teosyal Ultimate oraz Stylage Lips, które zwiększą objętość wargi czerwonej, wymodelują kontur ust a także wypełnią drobne zmarszczki wokół ust. Na takie zabiegi zaprasza tutaj dr Renata Budzicz, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1994 i II stopnia od 2000 roku), która doszkalała się z zakresu medycyny estetycznej na licznych kursach i konferencjach polskich i zagranicznych, np. dyplom z 2004 roku z Warszawy z uczestnictwa w szkoleniu z zastosowania kwasu hialuronowego.

Rubinkiewicz Med Clinic posiada w swojej ofercie zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie tylko z zakresu wypełnienia ust, ale także ich korekty czy modelowania. Ponadto można tutaj skorygować kształt nosa, wykonać lifting twarzy czy podnieść opadnięte kąciki ust. Urodę poprawia mgr Patrycja Rubinkiewicz, kosmetolog, która przyznaje iż kosmetologia i medycyna estetyczna jest jej życiową pasją. Uczestniczyła w wielu kursach, które podniosły jej kwalifikacje zawodowe.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…