Powiększanie ust kwasem hialuronowym Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 21 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Monika Mazur

lekarz medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Katowice

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Derma point

ocena 4,8 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (38 opinii)

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 21 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 700 zł w Gabinet Lekarski Marek Klar, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 976 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Katowicach - gdzie najlepiej?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który umożliwia ich nawilżenie oraz odbudowę gęstości tkanek. Dzięki niemu poprawić można nie tylko kontur ust, lecz również profil twarzy. Zaleceniami do jego wykonania są między innymi wąskie wargi, asymetria ust oraz usta odwodnione, które utraciły swoją jędrność. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (przeważnie do tego celu stosuje się specjalny krem znieczulający) i trwa około 30 minut, a przeprowadza go lekarz medycyny estetycznej. W zależności od oczekiwanych efektów, pod skórę wprowadzana jest jedna lub dwie ampułki preparatu. Od razu po zakończeniu zabiegu pojawić mogą się zaczerwienie oraz obrzęk, które ustępują po upływie kilkunastu minut. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są bardzo naturalne i utrzymują się od 12 do 14 miesięcy. Przeciwwskazaniami do zabiegu są między innymi ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka czynna, niewyrównana cukrzyca oraz przyjmowanie leków sterydowych.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Katowicach

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonać można w Katowicach w gabinecie kosmetycznym De Lux. Podczas zabiegu stosowany jest tu preparat Restylane Lipp firmy Q- Med. Jest on zaawansowanym technologicznie wypełniaczem, dedykowanym do wypełniania ust, i posiada unikalną formułę stabilizowanego kwasu hialuronowego. Stabilizacja ta polega na minimalnej modyfikacji jego cząsteczki i gwarantuje bezpieczeństwo oraz długotrwały efekt. Kwas hialuronowy stosowany jest w gabinecie De Lux nie tylko do powiększania ust, lecz również do wypełniania zmarszczek poprzecznych czoła, bruzd nosowo-wargowych czy opadającego kącika ust.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym posiada także w swojej ofercie znajdujący się w Katowicach gabinet medycyny estetycznej Medest. Zabieg ten wykonywany jest tu między innymi przy pomocy nowoczesnej linii preparatów Belotero. Modelowaniu ust dedykowana jest seria Intense oraz Soft Balance powstała z myślą o wygładzaniu każdego rodzaju zmarszczek, preparat Volume natomiast wykorzystywany jest do przywracania naturalnego, młodego owalu twarzy. W gabinecie stosuje się także preparaty Neauvia Organic.

Na powiększanie ust kwasem hialuronowym umówić można się w Katowicach również do lekarza medycyny estetycznej lek. med. Ines Filip, absolwentki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza powiększaniem ust, specjalizuje się ona również w ich korekcji, a także usuwaniu bruzd oraz zmarszczek. Wykonuje także zabiegi korygujące owal twarzy, pobudzające produkcję naturalnego kolagenu oraz mające na celu usuwanie przebarwień, blizn oraz rozstępów.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym