USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą uSG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Szczecina. USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (187 km od Szczecina) w cenie 200 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) gdzie cena za uSG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8(194 km od Szczecina)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  406 opinii

Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Po zapoznaniu się z objawami lekarz od razu zasugerował prawdopodobną przyczynę ich powstawania, a samo badanie tylko to potwierdziło. Lekarz przesympatyczny i z ogromną wiedzą i doświadczeniem ~ Magda

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 13 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 100 zł w Venavita, najwyższa to 225 zł, natomiast średni koszt to 175 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 45 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Badanie USG Dopplera żył i tętnic kończyn dolnych wykonuje się w celu wykrycia zmian w żyłach i tętnicach, mogących doprowadzić do takich chorób jak zawał serca. Lekarz przeprowadzający badanie dopplerowskie określa wydolność żył i tętnic na podstawie przepływu krwi w ich poszczególnych odcinkach. Dzięki badaniu można również wykryć zakrzepicę. Jest ono bezbolesne, bezinwazyjne i może być cyklicznie powtarzane. Jedyny dyskomfort pacjent może odczuwać podczas nakładania specjalnego żelu, niezbędnego do przeprowadzenia badania.

Gdzie w Szczecinie umówić się na badanie USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych?

W Szczecinie USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych można przeprowadzić w klinice Aesthetic Med. Placówka medyczna specjalizuje się w leczeniu chorób żył. Badanie odbywa się przy wykorzystaniu ultrasonografów firmy Esaote z serii My Lab. Poza badaniem ultrasonograficznym klinika oferuje również zabiegi zamykania niewydolnych żył za pomocą lasera, energii fal radiowych (lekarze zatrudnieni w klinice specjalizują się w dwóch metodach: Endovenous Laser Therapy i radioablacji – VNUS Closure) oraz naświetlania.

Badanie ultrasonograficzneżył i tętnic w obrębie kończyn dolnych  może wykonać również  specjalista diagnostyki obrazowej i radiologii lek. med. Dominik Skupiński. W 2005 r. ukończył on Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, a w 2008 r. rozpoczął specjalizację z diagnostyki obrazowej i radiologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie, którą ukończył w 2014 r. Dr Skupiński zajmuje się głównie diagnostyką schorzeń układu ruchu. Poza USG Dopplera żył i tętnic kończyn dolnych wykonuje również badania RTG i PET.

W Szczecinie badanie USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych można wykonać także w przychodni medycznej Pramed. Powstała ona w 2010 r. i oferuje szeroki wachlarz badań ultrasonograficznych – poza USG żył i tętnic kończyn dolnych, pacjenci mogą wykonać również badanie narządów wewnętrznych, tarczycy, węzłów chłonnych czy układu moczowego. W przychodni przyjmują chirurdzy naczyniowi udzielający konsultacji z zakresu m.in. chorób żylakowatych.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych