USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą uSG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 54 innych klinik z okolicy Lublina. USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych można przeprowadzić m.in. w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima w Warszawie (153 km od Lublina) w cenie 200 zł lub w Humana Medica Omeda w Białymstoku (214 km od Lublina) gdzie cena za uSG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 54 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 120 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 360 zł, natomiast średni koszt to 226 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Lublinie - gdzie najlepiej?

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych jest badaniem, które służy do jak najwcześniejszego wykrywania nawet drobnych schorzeń tętnic i żył, które w konsekwencji mogą prowadzić do poważnych schorzeń zdrowotnych (udaru mózgu, zawału serca czy zatorowości płucnej). Lekarzem wykonującym USG Doppler jest najczęściej specjalista radiolog lub chirurg naczyniowy. Lekarz w trakcie badania widzi, gdzie krew płynie wolniej, a w którym miejscu szybciej, gdzie może się cofać, bo np. nie domykają się zastawki żylne. Głowica dopplerowska do aparatu USG umożliwia zmierzenie przepływu krwi przez naczynia, dzięki czemu lekarz uzyskuje informacje o przekroju oraz wydolności badanych tętnic i żył. Badanie USG Doppler nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań. Jest nieinwazyjne i bezbolesne, a jego wynik otrzymywany jest zaraz po skończeniu badania.

Gdzie w Lublinie przeprowadzić można badanie USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych?

Centrum Medyczne LUX MED w Lublinie jest wielospecjalistyczną placówką medyczną, w której ofercie znajduje się badanie USG Doppler. W ośrodku tym badanie USG Doppler wykonywane jest w obrębie jednego układu (żylnego lub tętniczego) na obu kończynach (zarówno dolnych jak i górnych). Badanie to może być powtarzane wielokrotnie bez narażania pacjenta na jakiekolwiek szkodliwe czynniki.

Centrum Medyczne Sanitas w Lublinie jest miejscem, do którego można udać się w celu przeprowadzenia badania USG Doppler. Jest to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której skorzystać z szerokiego zakresu badań ultrasonograficznych. Oprócz badania żył i tętnic kończyn dolnych w klinice tej można wykonać także badanie USG Doppler dotyczące tętnic szyjnych, aorty brzusznej, tętnic nerkowych, tętnic podobojczykowych oraz tętnic i żył kończyn górnych.  

Dr n. med. Jan Jakub Kęsik z Lublina to specjalista chirurgii naczyniowej, który w swojej praktyce zawodowej wykonuje m.in. badanie USG Doppler żył i tętnic (kończyn dolnych i górnych), tętnic szyjnych, aorty oraz tętnic nerkowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS) oraz Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…