USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Poznań

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8
9,2 / 10  •  Znakomita  •  481 opinii

Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Po zapoznaniu się z objawami lekarz od razu zasugerował prawdopodobną przyczynę ich powstawania, a samo badanie tylko to potwierdziło. Lekarz przesympatyczny i z ogromną wiedzą i doświadczeniem ~ Magda

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach.

lek. Krzysztof Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

9,4 / 10

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 12 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 200 zł w Venavita, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 249 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 45 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Poznaniu - gdzie najlepiej?

USG Doppler jest nieinwazyjną metodą, która pozwala zobrazować przepływ krwi w naczyniach krwionośnych kończyn dolnych. Ma to ogromne znaczenie w diagnostyce miażdżycy, służy także do rozpoznawania choroby zakrzepowo- zatorowej i wykrywania anomalii naczyniowych. Zaletą badania jest to, że do uwidaczniania struktur nie jest wykorzystywane szkodliwe promieniowanie jonizujące.

Znamy dobrego ultrasonografistę w Poznaniu!

Badanie naczyń metodą USG Doppler można wykonać w Centrum Medycznym neoMedica, które znajduje się przy ul. Świetlanej. Badania wykonuje tutaj Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej lek. med. Jacek Kocur. Pracuje i zdobywa doświadczenie w Zakładzie Radiologii Wielkopolskiego Centrum Onkologii. Zajmuje się oceną badań ultrasonograficznych, radiologicznych, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Jest autorem kilku prac naukowych dotyczących diagnostyki obrazowej w onkologii. Bierze udział w zjazdach i konferencjach, m.in. w Barcelonie i w Mediolanie. Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology.

Przy ul. Stęszewskiej, w Centrum Medycznym Omedica badania ultrasonograficzne wykonuje dr n. med. Anna Ignyś- O'Byrne. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a następnie zdobyła tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła dzięki pracy o tematyce genetyki klinicznej. Uczestniczy w sympozjach naukowych, gdzie poszerza zakres swojej wiedzy. Widnieje jako autor lub współautor publikacji, m.in. "Stosowanie leków dostępnych bez recepty w zapobieganiu i leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych".

W Mandala Beauty Clinic, która znajduje się przy ul. Chwiałkowskiego, badania naczyń kończyn dolnych przeprowadza dr n. med. Wojciech Turkiewicz. Jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ukończył specjalizację w kierunku chirurgii ogólnej, oraz angiologii. W życiu zawodowym zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób naczyń. Doświadczenie zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Zespołami do spraw Urologii, Chirurgii Naczyniowej i Koloproktologii  oraz Transplantologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, a także w Poradni Chorób Naczyń Szpitala Wojewódzkiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz European Association for Endoscopic Surgery.

Gabinet Lekarski Salus mieszczący się przy ul. Swoboda, to miejsce pracy prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciecha Kasprzaka. Pełni funkcję Ordynatora Oddziału Pulmonologiczno- Internistycznego Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu. Wykonuje badania USG, badania endoskopowe, a także zabiegi z dziedziny medycyny fizykalnej i balneoklimatologii. Jest autorem lub współautorem prac naukowych, takich jak "Wpływ leczenia uzdrowiskowego na przebieg hyperlipoproteidemii", "Zalecenia metodyczne dotyczące leczenia miażdżycy zarostowej tętnic kończyn dolnych" oraz "Wpływ wybranych zabiegów fizykalnych na przepływ krwi w tętnicach obwodowych badany ultradźwiękową metodą dopplerowską".

Przy ul. Kutrzeby, w Przychodni Profmedica diagnostyką obrazową naczyń kończyn dolnych zajmuje się prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, prowadzi zajęcia ze studentami w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Szkolił się zarówno w kraju, jak i za granicą. Uczy lekarzy techniki badania ultrasonograficznego w Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej. Zajmuje się diagnostyką naczyń z wykorzystaniem aparatu Dopplera oraz leczeniem obrzęków limfatycznych. Wykonuje zabiegi stentowania naczyń obwodowych.

Pacjenci szukali zabiegu usg doppler żył / tętnic kończyn dolnych w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…