USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 13 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 27 różnych placówkach.

lek. Justyna Wilczko

lekarz chorób wewnętrznych, flebolog

w Klinika Flebologii

10 / 10
lek. Marcin Napierała

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Flebologii

10 / 10
dr hab. n. med. Tomasz Grzela

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Flebologii

10 / 10
dr Krzysztof Celejewski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Flebologii

10 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Rybak Clinics Warszawa

9,5 / 10
dr n. med. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Rybak Clinics Warszawa

9,4 / 10
lek. Cezary Szary

radiolog, diagnosta obrazowy, flebolog

w Klinika Flebologii

9,3 / 10
lek. Emil Michalski

flebolog

w Rybak Clinics Warszawa

9,0 / 10
lek. Dominika Plucińska

flebolog, radiolog

w Klinika Flebologii

8,0 / 10
lek. Anna Bodziony

flebolog, radiolog

w Klinika Flebologii

dr n. med. Mariusz Kozak

flebolog, chirurg naczyniowy

w Rybak Clinics Warszawa

lek. Andrzej Płoński

chirurg naczyniowy

w Centrum Medyczne Medicum

lek. Konrad Tałasiewicz

lekarz, flebolog

w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 27 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 170 zł w Astimed, najwyższa to 305 zł, natomiast średni koszt to 239 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Warszawie - gdzie najlepiej?

Określenie szerokości żylaków, ocena wydolności żył głębokich, wykrycie anomalii w budowie naczyń czy wykrycie zmian miażdżycowych w tętnicach - to tylko niektóre z podstawowych zadań, jakie lekarz może wykonać za pomocą badania USG żył i tętnic nóg.

Zbadać nogi Dopplerem

Centrum Medyczne Vita-Medica oferuje z zakresu diagnostyki chorób układu tętniczego i żylnego m.in. badanie ultrasonograficzne dopplerowskie tętnic i żył nóg a także USG tętnic szyjnych i kręgowych, tętnic kończyn górnych oraz badanie oceniające wydolność zastawek żył czy obecności zmian zakrzepowych w układzie żylnym - wszystkie wykonywane są w Centrum Angiologii tego ośrodka medycznego. Badania przeprowadza dr n. med. Paweł Lewandowski, specjalista chorób wewnętrznych (od 2009 roku), kardiologii (od 2014 roku) oraz angiologii i flebologii, który swoje doświadczenie zdobywał w przychodniach na terenie Warszawy.

Prywatna Przychodnia Lekarska posiada Gabinet USG, gdzie można poddać się diagnostyce ultrasonograficznej tętnic i żył kończyn dolnych - badaniu dopplerowskiemu. Ponadto lekarz przeprowadzi tutaj także badanie USG Doppler przetoki dializacyjnej, aorty brzusznej, naczyń układu wrotnego oraz tętnic nerkowych i innych. Do personelu medycznego należy tutaj dr n. med. Marek Kruk, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1984 roku i II stopnia od 1989 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2003 roku), który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Ursynowskim Dziennym Centrum Zabiegowym jako ordynator Oddziału Chirurgii oraz w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vivamed posiada w swojej ofercie medycznej badania diagnostyczne m.in. USG, wśród których można wymienić badanie tętnic i żył nóg metodą Dopplera. Tą samą metodą lekarz zbada tutaj również: aortę brzuszną, tętnice nerkowe, tętnice i żyły kończyn górnych oraz tętnice szyjne i kręgowe. Wykonuje również USG różnych narządów, np. jamy brzusznej, piersi czy stawów. Pacjentów na badanie Doppler przyjmuje dr Dariusz Szewczyk, chirurg ogólny i naczyniowy, który specjalizację z tej pierwszej dziedziny zrobił w roku 2007 a z drugiej w 2014 roku. W ramach doszkalania się zawodowego uczestniczył w wielu kursach i konferencjach naukowo-szkoleniowych.

Na badanie drożności żył i tętnic kończyn dolnych metodą Dopplera można udać się także do Przychodni Wołoskiej, gdzie proponowany jest szeroki wachlarz badań USG. Oprócz tych techniką Dopplera, badającą przepływy żylne i tętnicze, lekarze wykonują tutaj także USG narządów wewnętrznych, tj. narządy rodne, układ moczowy, węzły chłonne oraz mięśni i tkanki podskórnej czy jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej. Jednym ze specjalistów jest dr Krzysztof Łampika, chirurg ogólny, który specjalizację I stopnia z tej dziedziny zrobił w 1988 roku, natomiast specjalistą II stopnia został w roku 1993. Udzielał także pomocy pacjentom w przychodniach na terenie Warszawy.

W Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów w zakresie badań diagnostycznych proponowane są pacjentom, w celu sprawdzenia drożności przepływów, badania USG Doppler kończyn dolnych (żyły i tętnice) a także tętnic szyjnych, kończyn górnych, tętnic trzewnych i nerkowych oraz układu wrotnego. Kończyny dolne są tutaj sprawdzane w kierunku zakrzepicy lub niewydolności. Pacjentami z zakresu USG zajmuje się tutaj m.in. dr Bogusław Suski, specjalista chorób wewnętrznych (od 2008 roku) i specjalista gastroenterolog (od 2011 roku), który doświadczenie swoje zdobywał, pracując w Klinice Gastrologii Instytutu Żywności i Żywienia w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.

Prywatny Gabinet Diagnostyki Doppler Żył i Tętnic specjalizuje się w przeprowadzaniu badań USG metodą Dopplera nie tylko tętnic i żył umieszczonych w nogach, ale także w kończynach górnych i tętnicach szyjnych oraz kręgowych. Ponadto można poddać się także w tym gabinecie USG węzłów chłonnych i jamy brzusznej. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr Piotr Łebek, specjalista medycyny ratunkowej (od 2008 roku), który w praktyce zawodowej jest także specjalistą od wykonywana badań ultrasonograficznych (przeprowadza je od 2001 roku). Odbył kursy szkoleniowe z zakresu badań USG, m.in. posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych.

Pacjenci szukali zabiegu usg doppler żył / tętnic kończyn dolnych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…