Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Agnieszka Moncznik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Usunięcie kaszaka Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 11 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 400 zł w Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk, najwyższa to 3300 zł, natomiast średni koszt to 768 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
Nieestetyczna torbiel - zastój wydzieliny w gruczole łojowym, zwana popularnie kaszakiem może pojawiać się na powierzchni skóry całego ciała. Kaszak nie powinien być usuwany własnoręcznie – grozi to powstaniem zakażenia i widocznej blizny. Zajmują sie tym chirurdzy, którzy wycinają kaszaki za pomocą tradycyjnych narzędzi (skalpel) lub lasera. Lekarz nacina skórę i usuwa wydzielinę przy znieczuleniu miejscowym, a cała procedura trwa około 10 – 15 minut. Wyciętą tkankę czasem poddaje się badaniu hipostologicznemu, aby wykluczyć zmiany nowotworowe.

Chirurg pomoże usunąć kaszaka

Przeprowadzenie tego zabiegu znajduje się w ofercie Instytut Dermatologii Eco-Lab, który posiada także własne laboratorium badawcze. Placówka jest prowadzona zgodnie ze standardami ISO 9001 oraz GHP, co gwarantuje bezpieczeństwo zarówno pacjentom i personelowi. Pracuje tutaj między innymi dr n. med. Artur Hartwig, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego i European Society of Surgery. Doktor był ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Krakowie. Pracuje tutaj także lek. med. Jacek Zeman, specjalista I stopnia chirurgii i II stopnia dermatologii.

Wycinaniem kaszaków zajmuje się także lek. med. Robert Wilk, który pracuje w Centrum Kosmetyczno – Dermatologicznym Der-Med. Doktor jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie, posiada specjalizację z chirurgii dziecięcej i ogólnej. Sama klinika Der-Med istnieje na rynku od 1999r. i ma swoje oddziału we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Otrzymała tytuł Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce „Super Salon 2012”, Najlepsze Day Spa – III miejsce w ogólnopolskim konkursie czy wyróżnienie „SALON BEAUTY”.

Drobne zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są także w Ośrodku Medycznym Osteomed. Placówka wyposażona jest np. w urządzenia do demoskopii laserowej, która umożliwia nieinwazyjne badanie zmian skórnych, takich jak pieprzyki. Na wyposażeniu placówki znajduje się laser frakcyjny CO2 włoskiej firmy DEKA. Umożliwia on wykonanie cięcia w skórze przy zminimalizowaniu ryzyka powstania blizny oraz skraca okres gojenia.

Drobne zabiegi chirurgiczne w Krakowie

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia. Operujący tutaj chirurdzy korzystają wyłącznie z narzędzi renomowanej firmy Aesculap. Wśród specjalistów kliniki można wymienić dr n. med. Grzegorza Mocnego, chirurga ogólnego, absolwenta Akademii Medycznej w Warszawie. Poza polskimi stażami i uczelniami, przygotowywał się do zawodu również w Klinice Chirurgii Plastycznej w Sztokholmie i podobnej placówce w Paryżu. Specjalizuje się w usuwaniu zmian skórnych i tkanki podskórnej, a także w usuwaniu i korekcie przyrosłych i zniekształconych blizn.

Usuwania kaszaków podejmuje się także Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Przewodu Pokarmowego Gastro Medica. Pracuje tutaj dr Krzysztof Figuła, chirurg który od początku swojej kariery zawodowej interesuje się zabiegami małoinwazyjnymi. Doktor jest ponadto członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Usuwanie drobnych zmian skórnych takich jak kaszaki to także zakres działalności Ars-Medici. Pracuje tutaj dr Mariusz Wilczek, specjalista chirurg ogólny, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Turystyka medyczna w Krakowie

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Zabieg usunięcia kaszaka jest bardzo szybki i prosty, można więc poddać mu się w czasie wizyty prywatnej lub biznesowej do Krakowa. Przy dzisiejszym poziomie technologii pacjent ma możliwość kontaktowania się z lekarzem przed zabiegiem i po nim np. za pomocą filmów i zdjęć, co jeszcze bardziej ułatwia podjęcie leczenia za granicą. W Krakowie koszt zabiegu to od 150 zł (tyle zapłacimy w Derm-Medzie) do 500 zł (w SCM). W brytyjskiej Green Room – Bournemouth Clinic z Westbourne koszt takiego zabiegu to około 300 zł. 

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…