Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Marcin Iskierka

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Euroklinika

10 / 10
lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
dr n. med. Michał Nycz

chirurg ogólny

w Skin Laser Lubelscy - Katowice, Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

9,3 / 10
prof. dr hab. n. med. Józef Kurek

chirurg ogólny

w AVIMED

8,3 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10
lek. Szymon Franczyk

proktolog

w Arena Medical

Usunięcie kaszaka Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 14 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 250 zł w AVIMED, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 525 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Katowicach - gdzie najlepiej?

Jest kilka przyczyn powstawania na skórze kaszaków, czyli torbieli zastoinowych. Są to: zaburzenia gruczołów łojowych, uszkodzenia mieszków włosowych, czynniki genetyczne oraz wady urodzenia. Wyróżnia się kaszaki miękkie i twarde, które najczęściej występują na twarzy, głowie, na skórze narządów płciowych oraz na tułowiu.

Skóra bez kaszaków

W Gabinecie Mediderm wyposażonym m.in. w laser chirurgiczny CO2 pacjent z zakresu zabiegów chirurgii laserowej może poddać się usunięciu kaszaka. Ponadto tym samym sprzętem specjalista usuwa tutaj także inne zmiany skórne tj. włókniaki, prosaki, brodawki wirusowe a także kępki żółte, wrastające paznokcie i naczyniaki rubinowe. Lekarzem tym jest dr n. med. Grażyna Szeremeta-Bazylewicz, specjalista dermatologii i wenerologii II stopnia od 1998 roku, która doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny zdobywała w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Katowicach.

W katowickich Gabinetach Dermatologii Estetycznej Juwena z zakresu dermatochirurgii wykonywane są m.in. zabiegi wycięcia kaszaka oraz innych zmian na powierzchni skóry tj. włókniaki i ziarniaki, tłuszczaki, brodawki łojotokowe oraz znamiona komórkowe. Lekarz usunie tutaj te zmiany z owłosionej skóry głowy, okolic narządów płciowych, stóp i dłoni a także z tułowia (piersi u kobiet). Do kadry medycznej należy tutaj dr Krystyna Pawełczyk-Pala, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 2001 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, która jako członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging organizuje dla innych lekarzy dermatologów szkolenia i sympozja naukowe.

Centrum Medyczne Angelius Provita posiada w swojej bogatej ofercie medycznej - dermatochirurgię, z której lekarz podejmuje się usuwania różnorodnych zmian skórnych (wybór metody leczenia w zależności od typu zmiany). Za pomocą lasera CO2 lekarz zlikwiduje tutaj nie tylko kaszaka, ale także: brodawki wirusowe (kurzajki) oraz brodawki płaskie, brodawki łojotokowe oraz kłykciny kończyste, włókniaki miękkie i wiele innych. Pacjentów przyjmuje dr Gabriela Wnętrzak-Chabowska, specjalista dermatologii i wenerologii, która posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie zdobyte m.in. w latach 1990-2014 podczas pracy na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu oraz w latach 2005-2006 w Poradni Dermatologicznej Prinn w Dąbrowie Górniczej.

W Prywatnym Niepublicznym ZOZ Paj-Med wykonywane są zabiegi z dermatochirurgii, wśród których wycinane chirurgicznie są torbiele zastoinowe, a także tłuszczaki. Z innych niezłośliwych guzów skóry leczone są tutaj także: włókniaki, rogowacenia słoneczne, brodawki oraz kłykciny kończyste. Na zabiegi takie i inne przyjmuje tutaj dr Tadeusz Pająk, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1987 roku), który w praktyce lekarskiej zajmuje się także dermatologią - doszkalał się z jej zakresu na licznych zjazdach i kursach specjalistycznych, np. w roku 2007 w Juracie brał udział w konferencji naukowej z dermatochirurgii (organizacja - Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AM w Gdańsku).

Instytut Zdrowia Centrum mieszczący się w Sosnowcu (6 km od Katowic) z zabiegów dermatologicznych zajmuje się usuwaniem zmian skórnych metodą tradycyjną oraz za pomocą kriochirurgii. W taki sposób można tutaj usunąć nie tylko torbiele łojowe, ale także znamiona, włókniaki, guzki skórne oraz brodawki wirusowe (kurzajki, kłykciny, brodawki płaskie). Jednym z lekarzy jest dr Beata Gimlewicz-Pięta, specjalista dermatologii i wenerologii I stopnia od 2001 roku, która leczy pacjentów z zakresu dermatologii także w innych przychodniach na terenie Sosnowca.

Torbiel zastoinową można zlikwidować także w C-Med, czyli Śląskim Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej, gdzie lekarze do tego celu wykorzystują laser CO2. Tym samym urządzeniem leczy się tutaj także brodawki wirusowe i łojotokowe, włókniaki, prosaki czy kępki żółte. Na zabiegi można przyjść do dr n. med. Renaty Wilk-Czyż, dermatologa i wenerologa oraz lekarza medycyny estetycznej, która przez wiele lat (1986-2000) nabywała doświadczenia w Klinice Dermatologii Śląskiej Akademii Medycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…