Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr Elżbieta Klein

chirurg plastyczny

w Diamond Clinic

Usunięcie kaszaka Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 6 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 300 zł w Klinika Anti-Aging Invicta, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 472 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Kaszak to rodzaj guzka, który powstaje w efekcie zaczopowania przewodu mieszka włosowego. Najczęściej pojawia się on w miejscach owłosionych – na skórze głowy czy okolicach krocza. Charakterystyczne dla kaszaka jest to, że można go bez trudu przesuwać pod skórą. Usunięcie kaszaka to zabieg wykonywany przez chirurga lub dermatologa. Przed wycięciem zmiany pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa ok. 30 minut, najczęściej nie pozostają po nim blizny. Jeżeli miejsce, w którym znajdował się kaszak, zostało prawidłowo oczyszczone, to są niewielkie szanse na to, że dojdzie do ponownego pojawienia się zmiany.

Gdzie w Gdańsku można usunąć kaszaka?

Na usunięcie kaszaka można umówić się w gdańskiej klinice Dermatologia Dermatochirurgia Medycyna Estetyczna. W placówce usuwane są zarówno kaszaki i inne łagodne zmiany skórne (w tym włókniaki, brodawki łojotokowe i znamiona), jak i nowotwory złośliwe skóry, w ofercie znajduje się też leczenie blizn oraz wrastających paznokci. W zależności od wielkości i rodzaju zmian, w placówce wykorzystuje się różne metody ich usuwania, przy pomocy podtlenku azotu (leczenie kriochirurgiczne) czy za pomocą prądu elektrycznego (elektrochirurgia).

Usuwanie kaszaka znajduje się również w ofercie gdańskiej placówki medycznej Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski. Przed zabiegiem pacjenci mogą skorzystać z nieinwazyjnej metody badania znamion – klinika jest wyposażona w nowoczesny dermatoskop microDERM Luminis. Poza usuwaniem kaszaków w Clinica Dermatologica przeprowadza się zabiegi usuwania brodawek wirusowych, odcisków czy włókniaków miękkich, a także laserowe usuwanie zmian skórnych (kłykciny kończyste, prosaki, znamiona naskórkowe) przy pomocy lasera ablacyjnego CO2.

Dermatolog dr n. med. Michał Sobjanek praktykujący w Gdańsku również przeprowadza zabieg usunięcia kaszaka. Jest on absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, a doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na Oddziale Dermatochirurgii Gdańskiej Kliniki Dermatologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jako współautor otrzymał nagrodę naukową 1. stopnia za cykl publikacji „Genetyczne, środowiskowe i molekularne uwarunkowania chorób nowotworowych i zapalnych skóry”, jest też jednym z autorów podręcznika „Dermatochirurgia”.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…