Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 20 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 31 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

9,1 / 10
dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

8,7 / 10
lek. Sławomir Chmiel

chirurg ogólny

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. Piotr Gorczyca

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

dr n. med. Mateusz Ciopiński

chirurg dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Aleksandra Starościak

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Jacek Albiński

chirurg onkolog, chirurg ogólny, proktolog

w Klinika Medyczna Wilmed

dr n. med. Adam Zieliński

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, flebolog

w Centrum Medyczne doktorA

lek. Szymon Lelas

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne doktorA

dr n. med. Paweł Świercz

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog, flebolog, proktolog

w Centrum Medyczne doktorA

lek. Wojciech Lipiński

chirurg ogólny

w Premium Medical

lek. Tomasz Okniński

chirurg ogólny

w Medic House

dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Urszula Małachowska

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

lek. Daniel Jakubik

medycyna estetyczna; w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

Usunięcie kaszaka Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 31 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 200 zł w UNA MEDICA, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 525 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Gabinet zabiegowy w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Kaszak jest niegroźną i najczęściej niebolesną zmianą skórną w formie torbieli, powstającą w torebce włosowej lub gruczole łojowym. Kaszaki formują się zazwyczaj w obrębie skóry głowy, często także występują na twarzy, zwłaszcza w okolicy uszu i nosa. Zabieg usunięcia kaszaka polega na jego chirurgicznym wyłuszczeniu – ważna jest dokładność zabiegu, co pozwala zapobiec ewentualnemu nawrotowi zmiany. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym a czas jej trwania to zwykle kilkanaście minut.

Najlepsze warszawskie placówki usuwają kaszaki

Zabiegi chirurgicznego wyłuszczania kaszaka ma w swojej ofercie wiele stołecznych klinik. Jedną z nich jest Centrum Medyczne Dermiq – placówka, specjalizująca się w zabiegach z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej oraz dermatochirurgii. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (m.in. laser frakcyjny CO2, elektrokoagulator i sprzęt do zabiegów kriochirurgicznych), a pacjenci mogą poddać się zabiegom usuwania różnego rodzaju zmian skórnych (włókniaki, blizny, atypowe znamiona barwnikowe), a także zabiegom rewitalizującym i odmładzającym. W skład zespołu medycznego Centrum wchodzą lekarze dermatolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka i dr n. med. Adriata Rakowska.

Kolejną warszawską placówką, która w swojej ofercie ma zabiegi usuwania kaszaków jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego, gdzie zabiegi małej chirurgii przeprowadza dr n. med. Lubomir Lembas. Dr Lembas jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej, absolwentem prestiżowej Akademii Medycznej w Warszawie i członkiem licznych stowarzyszeń medycznych (Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej), a sama klinika uchodzi za jedną z najnowocześniejszych w Polsce i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny (aparat do kriostymulacji kompresowej, laser Palomar StarLux 500laser biostymulacyjny).

Usuwanie kaszaka w Warszawie

Sala operacyjna w Klinika Medyczna Wilmed Sala operacyjna w Klinika Medyczna Wilmed

W stolicy na zabieg usuwania kaszaka można udać się także do Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej MediDerm. Zabiegi z zakresu dermatochirurgii w placówce przeprowadza jej założyciel lek. med. Roman Prończuk, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Placówka ma w swojej ofercie także inne zabiegi dermatochirurgiczne, w tym usuwanie znamion barwnikowych, włókniaków i brodawek.

Warto udać się także do Centrum Dermatologii Laserowej Epi Centrum – placówki, która na rynku usług medycznych istnieje już od 1998 roku. Zespół medyczny placówki tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a zabiegi z zakresu dermatochirurgii przeprowadzają dr n. med. Justyna Śicińska – specjalista w zakresie dermatologii, oraz lek. med. Dariusz Dziwura, specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej.

Zabieg wycięcia kaszaka przeprowadza także dr n. med. Natalia Krześniak, specjalistka w zakresie chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Dr Krześniak przyjmuje pacjentów w Specjalistycznej Przychodni Medycznej Nasmed. W ramach placówki funkcjonuje Szpital Jednego Dnia, oferujący pacjentom m.in. zabiegi z zakresu małej chirurgii, czyli usuwanie zmian skórnych oraz zmian tkanki podskórnej, takich jak włókniaki, odciski i zmiany barwnikowe.

Usunięcie kaszaka oferuje swoim pacjentom także Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging Melitus. Zabiegi z zakresu chirurgii w placówce przeprowadza dr n. med. Marek Kwiatkowski, specjalista chirurgii ogólnej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dr Kwiatkowski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a w Lecznicy Melitus wykonuje także zabiegi usuwania znamion barwnikowych i zabiegi medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…