Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Sylwia Kustalik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Intima Art&Este

Usunięcie kaszaka Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 5 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 150 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 320 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Łodzi - gdzie najlepiej?

Cysta naskórkowa, czyli kaszak to rodzaj torbieli zastoinowej, która tworzy się pod powierzchnią skóry wskutek zastoju masy łojowej oraz rogowej i pod postacią zgrubienia lub guzka może pojawić się praktycznie w każdym miejscu na skórze. Nie należy go usuwać samodzielnie z uwagi na ryzyko pęknięcia torbieli pod skórą i infekcji. Kaszak leczony jest chirurgicznie, w znieczuleniu miejscowym, a prawidłowo usunięty nie powinien się odnowić.

Leczenie operacyjne cysty naskórkowej 

Wszelkie zmiany skórne, jakie zauważymy na ciele powinniśmy konsultować ze specjalistą w dziedzinie dermatologii, który oceni znamię z użyciem dermatoskopu i zaplanuje dalsze postępowanie. Dzięki możliwościom centrum medycyny estetycznej Velvet Clinic oraz współpracy z ośrodkami klinicznymi, lekarze placówki prowadzą specjalistyczną diagnostykę, która obejmuje również badanie histopatologiczne. W zakresie świadczona jest ponadto terapia m. in. znamion barwnikowych wrodzonych, znamion dysplastycznych oraz czerniaków, jak również brodawek łojotokowych i zmian naczyniowych. Cennikiem objęte jest również usunięcie kaszaka.

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej działalność w obecnej formie prowadzi od 2013 r. koncentrując się na diagnostyce i terapii szerokiej gamy schorzeń. Zabiegi usunięcia zmian skórnych w postaci znamion barwnikowych, kaszaków, naczyniaków oraz tłuszczaków, a także owrzodzeń i nowotworów skóry są świadczone w ramach poradni chirurgii plastycznej i należą do procedur tzw. małej chirurgii, poza którą zrealizujemy tu również większe zabiegi korekcyjne. Metody są indywidualnie dostosowywane do potrzeb pacjenta podczas konsultacji.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Dermed swoją medyczną działalność rozpoczęły w połowie lat 90. Jako firma prywatna, dziś świadczą swoje usługi we współpracy z firmami medycznymi takimi jak: Signal Iduna, Enel-Med czy Allianz, a opieka medyczna to przede wszystkim pełna diagnostyka i leczenie na miejscu bez konieczności konsultacji w innych ośrodkach. Usunięcie kaszaka i innych znamion skórnych wykonamy w ramach Chirurgii, gdzie zespół medyczny reprezentuje dr n. med. Rafał Bartkowiak, specjalista chirurg, który oprócz konsultacji, przeprowadza w trybie jednego dnia zabiegi chirurgiczne w zakresie dermatochirurgii, flebologii oraz medycyny estetycznej.

Chirurgią skóry, chirurgią dermatologiczną i ogólną zajmuje się zespół Wielospecjalistycznego, diagnostyczno-zabiegowego gabinetu lekarskiego Cuspis. W ramach oferty, oprócz diagnostyki, placówka świadczy pełne leczenie m. in. z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz dermatochirurgii, w ramach której świadczone są drobne zabiegi chirurgiczne, jakie obejmują chirurgiczne i laserowe usuwanie kaszaków, kurzajek oraz tzw. "pieprzyków" i wszelkich innych zmian skórnych, włącznie z brodawkami płciowymi. Specjalistą chirurgii jest dr n. med. Michał Chwałkiewicz. 

Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej świadczą również specjaliści NZOZ Certus, którzy wykonują wszystkie zabiegi z zakresu tzw. małej chirurgii, operacyjnie usuwając wszelkie zmiany skórne, także kaszaki. Współpraca z zewnętrznymi pracowniami histopatologicznymi umożliwia ocenę usuniętego materiału, a stosowana technika chirurgiczna pozwala na uzyskanie dobrych wyników kosmetycznych. Placówka swoją działalność prowadzi od 2004 r. koncentrując swój profil na stomatologii oraz  flebologii, a także chirurgii ogólnej. 

W pobliżu Hali Sportowej Arena mieści się Centrum Implantologiczne Stomed, gdzie usunięcie kaszaka jest zabiegiem należącym do oferty chirurgii stomatologicznej w znieczuleniu nasiękowym lub przewodowym śródwięzadłowym. Oferta obejmuje ponadto m. in. usuwanie torbieli zębopochodnych z zachowaniem zęba przyczynowego i z badaniem histopatologicznym, wycinanie zmian w obrębie jamy ustnej również z badaniem HS oraz zabiegi na ropniach. Konsultacje i procedury świadczy w zespole prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz, stomatolog, specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…