Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10
dr n. med. Zbigniew Jabłonka

chirurg ogólny

w Gabinet chirurgiczny dr Zbigniew Jabłonka

9,8 / 10

Usunięcie kaszaka Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 4 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 300 zł w Bellazone, najwyższa to 400 zł, natomiast średni koszt to 375 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Kaszak (łac. athaeroma) to jeden z najczęściej spotykanych łagodnych nowotworów skóry. Zwany jest również cystą naskórkową lub torbielą łojową, a jego powstanie jest wynikiem zaczopowania ujścia gruczołu łojowego mieszka włosowego. Kaszak wyglądem przypomina powierzchniowy guzek, jest miękki lub twardy w dotyku, przesuwalny pod wpływem nacisku. Najczęściej występuje w obrębie głowy (na owłosionej skórze głowy, na twarzy lub za uszami), na tułowiu oraz na narządach płciowych. Cysty naskórkowe mają łagodny charakter, jednak jeśli dojdzie do nadkażenia kaszaka to zmiana może się zezłośliwić. Warto więc udać się na zabieg usuwania torbieli łojowych metodą chirurgiczną, laserową lub poprzez wymrażanie, który przeprowadzi lekarz dermatolog.

Usunięcie kaszaka w Częstochowie

Kaszaki w Częstochowie usunąć można w Centrum Medycznym Amicus. Dodatkowo w ramach wizyty w placówce można poddać się innym drobnym zabiegom chirurgicznym takim jak usuniecie tłuszczaków, brodawek czy włókniaków. Lekarz dermatolog w placówce bada także i ocenia znamiona barwnikowe, przebarwienia skóry oraz zmiany uczuleniowe, a także diagnozuje choroby skóry takie jak łuszczyca, grzybica oraz trądzik. W razie konieczności pacjent może zostać skierowany na badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne lub dostanie kwalifikację do leczenia stacjonarnego.

Usunięcie kaszaka można wykonać również w Salon & Spa Nantes. Cysty naskórkowe są tu usuwane metodą elektrokoagulacji, czyli za pomocą prądu elektrycznego, uszkadzającego termicznie tkanki. Tę samą metodę stosuje się w placówce również w przypadku zamykania naczyń krwionośnych, usuwaniu kurzajek, włókniaków oraz brodawek płaskich. Placówka posiada w swojej ofercie również usuwanie blizn i rozstępów za pomocą kwasu hialuronowego, lasera E-light lub Smooth Yag, a także frakcjonowanie mikroigłowe. Innym dostępnym zabiegiem jest karboksyteriapia, czyli terapia za pomocą dwutlenku węgla, którą stosuje się w przypadku problemów z rozstępami, bliznami  lub przy trudno gojących się ranach.

Guzki skórne, takie jak kaszaki usunąć można w także w Klinice Dermatochirurgii Estetycznej i Laserowej Kinga & Arkadiusz Nicer. W placówce jako metodę usuwania zmian skórnych stosuje się kriochirurgię, która polega na zamrożeniu tkanek ciekłym azotem, dwutlenkiem węgla lub podtlenkiem azotu, co powoduje ich zniszczenie. Do wyboru jest tu mrożenie przy pomocy wacików zanurzonych w ciekłym azocie, metoda natryskowa oraz metoda kontaktowa.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…