Implanty stomatologiczne Zielona Góra

Implantologia Zielona Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Zielonej Górze na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za łącznik indywidualny natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 3200 zł (implant standard).

Ile kosztuje implantologia w Zielonej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w Zielona Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Zielonej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Usunięty chirurgicznie lub utracony na skutek mechanicznego urazu ząb powinien zostać zastąpiony sztucznym zamiennikiem, by nie doprowadzić do przesunięcia się sąsiadujących zębów. W przeciwnym razie może dojść do poważnych zmian w zgryzie, zaniku kości oraz w konsekwencji do dysfunkcji narządu żucia. Implant stomatologiczny to wytrzymała śruba, wykonana z tytanu, wprowadzana w kość i mająca zastępować korzeń zdrowego zęba. To właśnie na nim osadza się część protetyczną, taką jak korona czy most protetyczny. Między implantem a konstrukcją protetyczną umieszcza się również specjalny łącznik. Zabieg wprowadzenia implantu stomatologicznego odbywa się na ogół w znieczuleniu miejscowym lub przewodowym (można stosować znieczulenie komputerowe). Sama procedura trwa zazeyczaj nie dłużej niż dwadzieścia minut. 

Gdzie w Zielonej Górze można się udać na wszczepianie implantów zębowych?

Implanty stomatologiczne oferuje Wojewódzka Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna. Placówka zajmuje się głównie implantologią oraz stomatologią chirurgiczną. Wykorzystywane są tam różne systemy implantów, w tym Bredent, Logic, Alfa-Bio i Q-implant. Tamtejsi lekarze wykonują również odbudowę protetyczną na implantach – w tym zakresie oferują korony i mosty porcelanowe oraz korony teleskopowe. Ponadto, w ośrodku stosuje się implanty do protez całkowitych, wyposażonych w zatrzaski kulowe.

Osoby, wymagające leczenia implantologicznego, w swoim gabinecie przyjąć może także stomatolog lek. dent. Dagmara Kleczewska. W roku 2004 wzięła ona udział w szkoleniu „Implanty – to takie proste!” w Warszawie, trzy lata później natomiast uczestniczyła w kursie „Procedury odbudowy defektów kostnych, perfekcyjna pozycja implantu, protokół obciążania implantów” w Poznaniu. Zajmuje się implantologią i protetyką stomatologiczną: wykonuje mosty protetyczne na implantach, korony tymczasowe oraz stałe na implancie oraz korony porcelanowe na stopie bezniklowym.

Wykonanie implantów zębowych oferuje również Centrum Stomatologii Den-med. Placówka ta rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, w tym również w protetyce, implantologii oraz chirurgii twarzowo-szczękowej. Wszczepiane są tam implanty zarówno z przeznaczeniem pod koronę, jak i pod protezę zębową. Tamtejsi lekarze przeprowadzają również plastykę wyrostka zębodołowego oraz sterowaną regenerację tkanek. W razie potrzeby, mogą wykonać zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, a także usunięcia implantu.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…