Kolonoskopia Wrocław

Musisz poddać się kolonoskopii diagnostycznej? A może czeka Cię badanie jelita grubego z usunięciem polipów? Procedury te są przeprowadzane także we Wrocławiu. Poniżej znajdziesz listę 4 tutejszych klinik, które posiadają w swoich ofertach kolonoskopie. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na badanie za pośrednictwem naszego portalu!

Kolonoskopie Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kolonoskopie we Wrocławiu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 400 zł za kolonoskopia z usunięciem polipów natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 8100 zł (założenie pętli Endoloop).

Ile kosztuje kolonoskopie we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kolonoskopie w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kolonoskopie we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny kolonoskopie w innych miastach.

Kolonoskopie we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Kolonoskopia jest badaniem, do którego należy się w określony sposób przygotować. Aby procedura przebiegła sprawnie i bezpiecznie, trzeba wdrożyć odpowiednie postępowanie już tydzień wcześniej. Szczegółowe zalecenia omówi lekarz kierujący pacjenta na kolonoskopię, jednak istnieją pewnie ogólne zasady, których powinny przestrzegać wszystkie osoby oczekujące na endoskopowe badanie jelita grubego.

Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Jak przygotować się do kolonoskopii?

Niezwykle istotne jest wprowadzenie przed badaniem odpowiedniej diety. Już na tydzień przed kolonoskopią należy zacząć przyjmować jedynie lekkostrawne posiłki, które nie będą powodowały wzdęć czy zaparć. Na trzy dni przez procedurą konieczne jest odstawienie wszelkich owoców pestkowych czy ziaren, w ostatnich dwóch dniach trzeba natomiast stosować dietę półpłynną, dlatego z jadłospisu muszą zniknąć wszelkie mięsa, tłuste wędliny czy sałatki warzywne. Na 24 godziny przed kolonoskopią można przyjmować już tylko płyny. Dzień przed badaniem należy zastosować także zalecone przez lekarza środki przeczyszczające. Kwestię przyjmowania przed procedurą jakichkolwiek innych leków zawsze należy omówić ze specjalistą kierującym na badanie.

Gdzie na kolonoskopię we Wrocławiu?

Pacjenci z Wrocławia mogą udać się na endoskopowe badanie jelita grubego na przykład do Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią EuroMediCare. Oferowane przez tą placówkę warianty procedury to kolonoskopia diagnostyczna w analgosedacji oraz kolonoskopia z usunięciem ciał obcych lub polipów. W klinice można poddać się także:

  • endoskopowej cholangiopankreatografii wstecznej
  • sigmoidoskopii
  • anoskopii

Szpital oferuje swoim pacjentom także szereg badań z zakresu urologii, badania USG czy RTG.

Ile kosztuje kolonoskopia we Wrocławiu?

Kolonoskopia diagnostyczna w analgosedacji to we Wrocławiu koszt w wysokości 900 zł. Za kolonoskopię z usunięciem polipów lub ciał obcych trzeba zapłacić już 1190 zł.

Pacjenci szukali zabiegu kolonoskopie w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat kolonoskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…