Kolonoskopia Warszawa

Chcesz poddać się kolonoskopii, ale nie wiesz, do której warszawskiej placówki udać się w tym celu? Pomożemy Ci podjąć decyzję! Poniżej znajdziesz listę 13 stołecznych klinik, które oferują swoim pacjentom kolonoskopie: diagnostyczną, z pobraniem wycinka lub z usunięciem polipów. Z nami wygodnie zapiszesz się na badanie, jak również konsultację ze specjalistą!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący kolonoskopie w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach.

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Arkadiusz Bednarczuk

gastrolog, lekarz chorób wewnętrznych

w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Kolonoskopie Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kolonoskopie w Warszawie na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 430 zł za kolonoskopia diagnostyczna natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 1380 zł (kolonoskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje kolonoskopie w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kolonoskopie w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kolonoskopie w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny kolonoskopie w innych miastach.

Kolonoskopie w Warszawie - gdzie najlepiej?

Krwawienie z odbytu, obecność krwi utajonej w kale oraz wszelkie zaburzenia związane z motoryką jelit (np. częste biegunki i bóle brzucha) to podstawowe wskazania do wykonania kolonoskopii. Zaleceniem mogą być również wątpliwości wynikające z wcześniej przeprowadzonych badań obrazowych, które skłaniają specjalistę do podejrzenia postępującego procesu nowotworowego jelita grubego.

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Gdzie na kolonoskopię w Warszawie?

Osoby, które chciałyby wybrać się na kolonoskopię w Warszawie, do wyboru mają bardzo wiele placówek. Badanie endoskopowe z usunięciem polipów lub ciał obcych, oferują m.in.:

  • Centrum Medyczne MediSpace
  • LUX MED
  • Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Większość klinik jest w stanie dodatkowo zaproponować swoim pacjentom znieczulenie anestezjologiczne. W wielu placówkach możliwe jest także pobranie wycinka do badania histopatologicznego.

Pozostali warszawscy specjaliści

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Obrazową i zabiegową endoskopią przewodu pokarmowego w diagnostyce choroby Leśniowskiego-Crohna, raka jelita grubego czy wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, w swojej praktyce zajmuje się prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki, chirurg, chirurg onkolog  i proktolog. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego oraz International Society of University Colon and Rectal Surgeons posiada certyfikat Polskiego Klubu Koloproktologii w zakresie umiejętności w koloproktologii. Jest także autorem książki „Atlas kliniczno-patologiczny nieswoistych chorób zapalnych jelit”.

Ile kosztuje kolonoskopia w Warszawie?

Za podstawową kolonoskopię diagnostyczną zapłacimy w Warszawie od 300 do 466 zł. Badanie z usunięciem polipów lub ciał obcych jest droższe i średnio kosztuje minimum 580 zł.

Pacjenci szukali zabiegu kolonoskopie w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat kolonoskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…