Kolonoskopia Łódź

Szukasz łódzkiej placówki, w której wykonuje się kolonoskopię? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 2 tutejszych klinik, które posiadają w swoich ofertach endoskopowe badanie jelita grubego. Porównaj ceny poszczególnych procedur i dowiedz się więcej o samych placówkach medycznych. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na kolonoskopię za pośrednictwem naszego portalu.

Kolonoskopie Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kolonoskopie w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 550 zł za kolonoskopia z usunięciem polipów natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 2500 zł (kolonoskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje kolonoskopie w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kolonoskopie w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kolonoskopie w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Kolonoskopia diagnostyczna
  Łódź, Mokra 4

  550 zł

 • Kolonoskopia diagnostyczna z pobraniem wycinków
  Łódź, Mokra 4
  70 zł - pobranie wycinka diagnostycznego 1 butelka w raz z histopatologią,50 zł - pobranie wycinka diagnostycznego każda następna butelka w raz z histopatologią;

  od 550 zł
  do 550 zł

 • Kolonoskopia z usunięciem polipów
  Łódź, Mokra 4
  140 zł - usunięcie polpia do 5mm w raz z histopatologią;450 zł - usunięcie polipa powyżej 5mm petlą diatermiczna w raz z histopatologią;

  od 550 zł
  do 550 zł

  Brzeziny, Marii Curie-Skłodowskiej 6

  od 2000 zł
  do 2500 zł

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny kolonoskopie w innych miastach.

Kolonoskopie w Łodzi - gdzie najlepiej?

Kolonoskopia to badanie wykonywane w ramach profilaktyki nowotworów jelita grubego. Ocenienie stanu dolnego odcinka przewodu pokarmowego za pomocą specjalnego endoskopu ma na celu zlokalizowanie wszelkiego rodzaju zmian, w tym przede wszystkim polipów. Procedura ta wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania – na dwa dni przed planowanym badaniem powinien on przejść na dietę płynną oraz przyjmować zalecone przez lekarza środki przeczyszczające.

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Kolonoskopia na terenie Łodzi – gdzie udać się na badanie?

Centrum Medyczne Med-Gastr posiada w swojej ofercie szereg badań endoskopowych. Zaliczamy do nich m.in.:

 • kolonoskopię diagnostyczną z pobraniem wycinków
 • kolonoskopię z usunięciem polipów / ciał obcych
 • gastroskopię z testem na Helicobacter pylori

Podobną ofertą może pochwalić się także Szpital Specjalistyczny Brzeziny. Placówka jest oddalona od centrum Łodzi o około 25 km.

Pozostałe łódzkie placówki

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Kolonoskopie ma w swojej ofercie także Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny. Jest to wielospecjalistyczna placówka, w której dostępny jest pełen pakiet badań diagnostycznych. W pracowni endoskopii przewodu pokarmowego wykonywane są kolonoskopie i gastroskopie, a lekarze przeprowadzają tam również endoskopową polipektomię prostą oraz złożoną - obie z uwzględnieniem badań histopatologicznych.

Wykonanie kolonoskopii oferuje również dr n. med. Włodzimierz Koptas, który posiada specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej. Jest to absolwent Akademii Medycznej w Łodzi i zajmuje się on głównie chirurgią kolorektalną oraz proktologią, w ramach której wykonuje operacje laparoskopowe jelit. Swoim pacjentom proponuje kolonoskopie diagnostyczne oraz badania z biopsją jelita grubego.

Ile kosztuje kolonoskopia w Łodzi?

Kolonoskopia diagnostyczna to w województwie łódzkim koszt rzędu 390-400 zł. Kolonoskopia z polipektomią lub pobraniem wycinków do badania histopatologicznego to procedury droższe.

Pacjenci szukali zabiegu kolonoskopie w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat kolonoskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…