Kolonoskopia Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą kolonoskopie, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Poznania. Kolonoskopie można przeprowadzić m.in. w GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia we Wrocławiu (139 km od Poznania) w cenie 650 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (204 km od Poznania) gdzie cena za kolonoskopie wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Kolonoskopie najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kolonoskopie najbliżej Poznania na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 388 zł za kolonoskopia z usunięciem polipów natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 2500 zł (kolonoskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje kolonoskopie w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kolonoskopie najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kolonoskopie najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny kolonoskopie w innych miastach.

Kolonoskopie w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Kolonoskopia jest endoskopowym badaniem jelita grubego, które pozwala na ocenę elastyczności ścian jelita oraz ocenę błony śluzowej. W razie konieczności procedura połączona może być pobraniem wycinków do badania histopatologicznego oraz zabiegiem polipektomii, czyli usunięcia polipów. Badanie zwykle przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym (żel znieczulający) i trwa od 15 do 40 minut. W razie konieczności może zostać wykonane w znieczuleniu ogólnym.

Badanie endoskopowe jelita grubego w Poznaniu – gdzie można się na nie udać

Na kolonoskopię w Poznaniu udać się można do Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno-Leczniczego Bamberski Dwór, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur endoskopowych. W placówce pacjenci poddać się mogą kolonoskopii diagnostycznej, która łączona bywa z pobraniem materiału do badania histopatologicznego oraz kolonoskopii terapeutycznej (z polipektomią), w ośrodku wykonać można również sigmoidoskopię, rektoskopię, anoskopię oraz gastroskopię diagnostyczną i terapeutyczną. Oferta Centrum obejmuje ponadto leczenie żylaków odbytu sposobem Barrona.

Kolonoskopie wykonuje się również w Prywatnej Lecznicy CERTUS, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu diagnostyki endoskopowej. W placówce pacjenci poddać się mogą kolonoskopii diagnostycznej, która w razie konieczności połączona może być z pobraniem wycinka do badania histopatologicznego, oraz kolonoskopii terapeutycznej (z zabiegiem polipektomii). Do ośrodka udać się można także na mukozektomię dolnego odcinka przewodu pokarmowego, rektoskopię oraz anoskopię, a także gastroskopię, test ureazowy, pozwalający wykryć bakterię Helicobacter pylori oraz badanie kapsułką endoskopową.

W Poznaniu kolonoskopię wykonać może także dr n. med. Marcin Nelke, specjalista chirurg ogólny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Poznaniu. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Endoskopowego. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu endoskopowym schorzeń górnego i dolnego odcina przewodu pokarmowego: udać się do niego można na kolonoskopię diagnostyczną i terapeutyczną, pacjenci poddać się u niego mogą również rektoskopii, sigmoidoskopii oraz gastroskopii diagnostycznej i terapeutycznej.

Więcej na temat kolonoskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…