Laserowe usuwanie żylaków Lublin i okolice

Żylaki to problem, którego nie wolno bagatelizować - nieleczone mogą bowiem doprowadzić do rozwoju powikłań groźnych dla zdrowia lub życia. Żylaki można usunąć na przykład z pomocą lasera. Oto lista 31 klinik w Lublinie, w których można skorzystać z tej metody.

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe leczenie żylaków nóg, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 31 innych klinik z okolicy Lublina. Laserowe leczenie żylaków nóg można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (204 km od Lublina) w cenie 5000 zł lub w Humana Medica Omeda w Białymstoku (214 km od Lublina) gdzie cena za laserowe leczenie żylaków nóg wynosi 3700 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie żylaków nóg

W świadomości pacjentów żylaki często funkcjonują jedynie jako defekt estetyczny. W rzeczywistości jest to znacznie poważniejszy problem. Nadmiernie poszerzone i zdeformowane żyły są objawem nieprawidłowego krążenia krwi, co powinno skłonić chorego do konsultacji z lekarzem.

Centrum Medyczne Plus Med

Kielce, ul. Warszawska 21 (141 km od Lublina)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  345 opinii

Na początku byłem zestresowany ale dzięki pomocy personelu szybko to minęło .Wszyscy mili , starający się zmniejszyć stres i kierujący się dobrem pacjenta . Generalnie miałem wrażenie że to co dzieje się na sali operacyjnej znam z amerykańskich filmów :-) .Wszędzie sterylnie czysto . Sala operacyjna , narzędzia oraz cały sprzęt medyczny nowy , którego mogłaby pozazdrościć niejeden państwowy szpital . ~ Artur (Laserowe leczenie żylaków, lek. Roman Gołąbek)

  • Laserowe leczenie żylaków od 3000 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 200 zł

Klinika Flebologii

Warszawa, ul. Wawelska 5 (152 km od Lublina)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  115 opinii

Zabieg przeszedł w moim odczuciu bez komplikacji. Przeprowadzony był w życzliwej atmosferze. Pacjent z pewnością czuje że wszyscy się troszczą o niego co daje poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję! ~ Elżbieta G. (Leczenie żylaków nóg metodą mieszaną SVS + EVLT, lek. Cezary Szary)

  • Laserowe leczenie żylaków 4800 zł
dr hab. n. med. Tomasz Grzela

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

chirurg ogólny, flebolog

Dr hab. n.med. Tomasz Grzela opowie o szczegółach dotyczących prawidłowo przeprowadzonej diagnostyki, jak również samego leczenia chorób układu żylnego. Odpowie też na pytanie dlaczego leczenie żylaków kończyn dolnych powinno mieć charakter przyczynowy.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja flebologiczna 400 zł

Gabinet chirurgiczny dr Zbigniew Jabłonka

Częstochowa, ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny 62 (246 km od Lublina)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  53 opinii

Sam zabieg odbyl sie bardzo szybko. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie i rzetelnie. Od zabiegu minelo poltora tygodnia, poki co czuje sie dobrze noga mnie nie boli ale tez nie bolala po zabiegu, jedyne co to na poczatku nie moglam jej klasc w dol bo mialam uczucie ciagniecia, w tej chwili sniaki prawie zginely dolna lydka prawie wygojona, natomiast na gornej mam jednego czarnego sniaka ktory mam nadzieje sie rozejdzie wkrotce oraz w jednym miejscu w ktorym bylo wkucie zyla stala sie taka twarda i byla napuchnieta, teraz opuchlizna prawie zeszla ale zyla dalej jest twarda, mam nadzieje ze to minie z czasem. ~ Ela Pinches (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Zbigniew Jabłonka)

  • Laserowe leczenie żylaków od 2500 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 250 zł

Ars Estetica Warszawa

Warszawa, ul. Jaktorowska 5/ lok. U1 (155 km od Lublina)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  424 opinii

Zabieg praktycznie bezbolesny i zaskakująco krótki, czas jego trwania nie przekroczył 30 min. Lekarz robił wszystko, aby zminimalizować mój dyskomfort związany z tą sytuacją. Po zabiegu wróciłam od razu do domu, a następnego dnia mogłam wykonywać codzienne czynności. Nie było żadnych szwów, ponieważ ślad po użyciu światłowodu jest maksymalnie 2 milimetrowy. Z perspektywy czasu uważam, że niepotrzebnie zwlekałam z leczeniem. ~ MD (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Michał Kowalczewski)

  • Laserowe leczenie żylaków od 3500 zł
  • Laserowe leczenie żylaków VascuLife od 3000 zł
  • Konsultacja flebologiczna od 150 zł

Laserowe leczenie żylaków nóg w Lublinie - gdzie najlepiej?

EVLT (EndoVenous Laser Treatment) to zabieg, leczący żylaki kończyn dolnych, do którego mogą zostać zakwalifikowani pacjenci z żylakami, które powstały w wyniku niewydolności żyły odpiszczelowej. Zabieg EVLT rozpoczyna się od wprowadzenia do żyły specjalnego cewnika i światłowodu. Następnie lekarz znieczula żyłę na jej przebiegu, po czym po włączeniu lasera stopniowo wysuwa cewnik z żyły wraz ze światłowodem. Sama laserowa procedura trwa zaledwie kilka minut.

Leczenie żylaków nóg laserem w ofercie lubelskich ośrodków medycznych

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT to zabieg z zakresu chirurgii naczyniowej, oferowany przez Centrum Medyczne Medicos w Lublinie. Pacjent ma do wyboru także leczenie żylaków na nogach metodą klasyczną za pomocą strippingu głównego pnia żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej a także skleroterapii (piankowa obliteracja Tessariego). Przed takimi zabiegami pacjent jest tutaj poddawany badaniu USG Doppler żył w celu oceny ich stopnia niewydolności.

Lekarzem, zajmującym się laserowym usuwaniem żylaków nóg, jest dr n. med. Witold Żywicki, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia od 1983 oraz II stopnia od 1988 roku), chirurg naczyniowy (specjalizacja w 2003 roku) oraz specjalista angiologii (od 2004 roku), który z zakresu zabiegów z chirurgii naczyniowej odbył staż w Creteil we Francji w 1998 roku. Oprócz zabiegów EVLT, leczy także żylaki na nogach za pomocą skleroterapii.

Na zabieg leczenia żylaków nóg laserem EVLT można udać się również do Ośrodka Chirurgii Plastycznej Dr. Maciej Kuczyńskiego, mieszczącego się w Lublinie. Wśród innych metod małoiwazyjnych leczenia żylaków nóg, oprócz EVLT, można poddać się tutaj również obliteracji mechaniczno-termicznej żylaków Flebogrif oraz skleroterepii piankowej. Oferowane są tutaj również metody operacyjne leczenia żylaków: stripping metodą Babcocka czy miniflebektomia metodą Mullera. W ośrodku tym dostępny jest także zabieg z zakresu flebologii estetycznej, czyli laseroterapia laserem IPL Alma Harmony, usuwająca pajączki oraz żyły siatkowate. Pacjent przed leczeniem żylaków poddawany jest tutaj diagnostyce ultrasonograficznej z zakresu USG Doppler żył kończyn dolnych.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…