Laserowe usuwanie żylaków Toruń

Na Twoich nogach pojawiły się popękane naczynka, którym towarzyszą bolesne obrzęki? Koniecznie wybierz się do lekarza i rozważ laserowe leczenie żylaków. Oto lista 2 klinik w Toruniu, które oferują swoim pacjentom laseroterapię. Poznaj je i wygodnie umów się na wizytę.

Laserowe leczenie żylaków nóg Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 2 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 3500 zł w Poradnia chirurgii Bydgoszcz, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4750 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg w toruńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Toruniu - gdzie najlepiej?

Laserowe usuwanie żylaków metodą wewnątrzżylnej termoablacji laserowej (Endovenous Laser Therapy – EVLT) to nowoczesna metoda leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, która polega na naświetlaniu chorego pnia żylnego wprowadzonym do jego wnętrza włóknem laserowym. Pod wpływem energii dochodzi do obkurczenia i zamknięcia niewydolnej żyły bez konieczności jej usuwania. Minimalnie inwazyjna metoda przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 30 minut i pozwala uniknąć cięć oraz blizn typowych dla klasycznego zabiegu.

Laserowe usuwanie żylaków EVLT w Toruniu i okolicach

Diagnostyka ambulatoryjna (USG Doppler), leczenie oraz profilaktyka przewlekłej niewydolności żylnej i stanów po zakrzepowym zapaleniu żył z kwalifikacją do leczenia chirurgicznego metodą klasyczną i laserową to zakres usług Chirurgii ogólnej i naczyniowej Prywatnego Centrum Chirurgii znajdującego się na Chełmińskim Przedmieściu Torunia. Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT obejmuje leczenie żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej w jednej nodze lub w dwóch. Cennik zabiegów uwzględnia miniflebektomię (szydełkowanie żył), skleroterapię piankową oraz leczenie pajączków laserową, jak i skleroterapią. Diagnostyką i zabiegami w klinice zajmuje się dr n.med. Jacek Winczakiewicz, dr Marek Borkiewicz, dr Wiesław Radziszewski oraz dr Adam Sadowski. Każdy z tych specjalistów ma wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii oraz chirurgii naczyniowej. 

Chorobę żylakową oraz niewydolność zastawek żylnych w przebiegu niewydolności żylnej leczą specjaliści NZOZ Stadmedica. W śródżylnej terapii dużych pni żylnych oraz odgałęzień i dopływów naczyń korzystają z energii lasera Nd:YAG. Zabiegi z jego użyciem są tu również stosowane do małoinwazyjnego zamykania naczynek na twarzy oraz usuwania rumienia i redukcji przebarwień. Placówka wyspecjalizowała się w zakresie laserowych terapii, dedykowanych zarówno w zakresie medycznym (dermatochirurgia), jak i estetycznym (anti-aging).    

Zabiegi i operacje z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz flebologii, w tym leczenie przewlekłej niewydolności żylnej metodą ablacji EVLT oraz SVS można również wykonać w Centrum Medycznym Gizińscy. Placówka mieści się w Bydgoszczy w dzielnicy Bocianowo. Zakres usług placówki obejmuje także diagnostykę i usuwanie żylaków metodami małoinwazyjnymi zakrzepicy układu głębokiego oraz zespołu pozakrzepowego.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…