Laserowe usuwanie żylaków Poznań

Zastanawiasz się czy laserowe usuwanie żylaków to odpowiednia metoda dla Ciebie? Umów się na konsultację z specjalistami z zakresu flebologii. W Poznaniu znajduje się wiele renomowanych Klinik. Poniżej polecamy 2 sprawdzone Kliniki które mają pozytywne opinie w leczeniu żylaków laserem.

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8
9,2 / 10  •  Znakomita  •  480 opinii

Zabieg odbył się bezboleśnie, lekarz anestezjolog przemiły, opieka pielęgniarska cudowna. ~ Aneta (Laserowe leczenie żylaków, lek. Krzysztof Błachowiak)

  • Laserowe leczenie żylaków od 3800 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Lekarze wykonujący laserowe leczenie żylaków nóg w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa laserowe leczenie żylaków w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez flebologa.

lek. Krzysztof Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

9,4 / 10

Laserowe leczenie żylaków nóg Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 3800 zł w Venavita, najwyższa to 6100 zł, natomiast średni koszt to 4950 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Krótki zabieg, możliwość natychmiastowego powrotu do codziennych czynności i brak blizn pooperacyjnych są zaletami laserowego leczenia żylaków nóg (EVLT). Wprowadzenie lasera do niewydolnej żyły powoduje jej obkurczanie, w efekcie zmniejszenie lub zniknięcie nieatrakcyjnych śladów z nóg. Zabieg wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, by jego przebieg był całkowicie bezbolesny dla pacjenta. Powrót do pracy uzależniony jest od typu wykonywanych obowiązków i następuje zazwyczaj w przeciągu kilku dni – w tym zakresie należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

EVLT - nowoczesny zabieg w leczeniu żylaków

Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita funkcjonuje od 1993r., a jego kierownikiem jest dr Krzysztof Błachowiak, specjalista chirurg i flebolog. Brał udział w IV Światowym Kongresie Międzynarodowej Unii Flebologicznej w Rzymie i w XVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego "Współczesne trendy we flebologii.". Wygłosił wykład pt.  „Leczenie żylaków kończyn dolnych" w czasie III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Lekarzy Praktyków w Poznaniu. W ośrodku do leczenia wykorzystywany jest laser Fotona XP-2. Jego głęboko penetrujący promień pozwala na niszczenie naczyń o dużej średnicy, nawet jeżeli są schowane głęboko pod skórą. 

Prywatna Lecznica Certus to kolejna placówka medyczna, która z powodzeniem przeprowadza leczenie żylaków metodą EVLT. Wyróżniona w 2000r. Regionalnym Znakiem Towarowym Wielkopolska Jakość i tytułem Najlepsze w Polsce – The Best in Poland  2007r. posiada także certyfikat ISO 9001. Placówka cały czas się powiększa o nowe oddziały i kadrę specjalistów. W 2019 r w Lecznicy Certus zostały rozpoczęte prace budowlane, w Szpitalu pojawi się winda łącząca przychodnię z oddziałami szpitalnymi. W kolejnym etapie powstanie także nowy podjazd m.in. dla karetek, wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych oraz powiększona zostanie rejestracja do ambulatorium i szpitala.

W Beauty Clinic Mandala żylaki operuje się za pomocą technologii Cool Touch. Fala świetlna o długości 1320 nanometrów jest precyzyjnie dopasowana pozwala na zamykanie naczyń w niższej temperaturze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych laserów, nie powoduje też dolegliwości bólowych czy obrzęków. Dzięki temu 95% zabiegów kończy się pełnym powodzeniem już po pierwszej sesji. Całej prawdy o żylakach możemy dowiedzieć się umawiając na wizytę konsultacyjną do dr n. med. Wojciecha Turkiewicza.

Leczenie żylaków laserem w Poznaniu

Każdy zainteresowany leczeniem żylaków laserem może też udać się do Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno-Leczniczego Bamberski Dwór. Przychodnia zlokalizowana jest w zabytkowym budynku niedaleko fabryki Jutrzenki/Goplany. Poza laserowym usuwaniem żylaków nóg pacjenci mogą poddać się tutaj także skleroterapii, miniflebektomii oraz strippingowi. Leczeniem zajmuje się dr Krzysztof Waliszewski, chirurg naczyniowy. W MedPolonii również można poddać się różnym zabiegom leczenia żył. Poza metodami laserowymi można korzystać także z nowoczesnej metody VNUS, która opiera się na korzystaniu z fal radiowych.

 

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…