Laserowe usuwanie żylaków Warszawa

Laserowe usuwanie żylaków to obecnie jedna z najczęściej stosowanych metod leczenia żylaków kończyn dolnych. Zarówno lekarze, jak i pacjenci decydują się na nią ze względu na bezpieczeństwo i małą inwazyjność zabiegu. Zapoznaj się z ofertą 13 klinik w Warszawie, w których można poddać się laseroterapii, i umów się na wizytę.

Ars Estetica Warszawa

Warszawa, ul. Jaktorowska 5/ lok. U1
9,6 / 10  •  Znakomita  •  457 opinii

Zabieg praktycznie bezbolesny i zaskakująco krótki, czas jego trwania nie przekroczył 30 min. Lekarz robił wszystko, aby zminimalizować mój dyskomfort związany z tą sytuacją. Po zabiegu wróciłam od razu do domu, a następnego dnia mogłam wykonywać codzienne czynności. Nie było żadnych szwów, ponieważ ślad po użyciu światłowodu jest maksymalnie 2 milimetrowy. Z perspektywy czasu uważam, że niepotrzebnie zwlekałam z leczeniem. ~ MD (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Michał Kowalczewski)

  • Laserowe leczenie żylaków od 3500 zł
  • Laserowe leczenie żylaków VascuLife od 3000 zł
  • Konsultacja flebologiczna od 150 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący laserowe leczenie żylaków nóg w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa laserowe leczenie żylaków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Warszawa, Rybak Clinics Warszawa

9,5 / 10
dr n. med. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa, Rybak Clinics Warszawa

9,4 / 10
lek. Emil Michalski

flebolog

w Ars Estetica Warszawa

9,0 / 10
lek. Ewa Choromańska

w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej

w Klinika Sienna

lek. Konrad Tałasiewicz

flebolog, onkolog kliniczny

w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Laserowe leczenie żylaków nóg w Warszawie - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych można wyleczyć na wiele sposobów. Jeden z nich zakłada wykorzystanie lasera. To popularna metoda, która cechuje się małą inwazyjnością, bezpieczeństwem oraz szybkim czasem rekonwalescencji. Co jeszcze warto wiedzieć na temat laserowego usuwania żylaków?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA

Kiedy stosuje się laseroterapię?

Zabieg laserowego usuwania żylaków zawsze musi poprzedzić wizyta u tak zwanego lekarza od żył, czyli flebologa. Podczas konsultacji podejmie on decyzję o charakterze procedury - może się bowiem okazać, że dla danego pacjenta lepszym wyborem będzie inny zabieg. Zależy to m.in. od występowania pewnych przeciwwskazań, np. uszkodzenia wątroby, zaburzeń krzepnięcia krwi czy ograniczenia motoryki chorego. Jeśli tego rodzaju stany nie dotyczą pacjenta, a jego żylaki nie są jeszcze w skrajnie zaawansowanym stadium, istnieje duże prawdopodobieństwo, że lekarz od żylaków zaproponuje laseroterapię. W najbardziej zaawansowanych przypadkach zwykle przeprowadza się operację żylaków.

Leczenie żylaków laserem w Warszawie

Flebolodzy w Warszawie przyjmują w wielu prywatnych klinikach. Jedną z nich jest Klinika Flebologii, która oferuje usuwanie żylaków laserem, a dokładnie systemem ELVeS 1470 nm. Zabiegi przeprowadzają tutaj wykwalifikowani specjaliści: lek. Cezary Szary, dr hab. n. med. Tomasz Grzela, lek. Justyna Wilczko, dr n. med. Jerzy Leszczyński, lek. Dominika Plucińska, lek. Marcin Napierała i lek. Anna Bodziony. W tym miejscu warto wspomnieć, że dr Szary i dr Grzela jako pierwsi w Polsce wykonywali zabiegi klejenia żylaków systemem VenaSeal. W placówce w leczeniu żylaków nóg wykorzystuje się również chemoobliterację FLEBOGRIF, skleroterapię oraz zabiegi chirurgiczne.

Żylaki nóg można usunąć także w położonym w dzielnicy Praga-Południe Centrum Medycznym Nasmed. Procedury przeprowadza tu doświadczony chirurg, dr n. med. Naser Dib. Zabiegi laserowego usuwania żylaków wykonywane są przy użyciu dwuzakresowego lasera firmy Biolitec, czyli sprzętu najnowszej generacji, który emituje falę o długości 980 i 1470 nm. Placówka ma w swojej ofercie również inne małoinwazyjne metody usuwania żylaków nóg: obliterację mechaniczno-chemiczną FLEBOGRIF, klejenie żył metodą VenaSeal, skleroterapię oraz klasyczne metody chirurgiczne. 

Cena laserowego usuwania żylaków

Osoby, które chciałyby usunąć żylaki laserem w Warszawie muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 3250 zł za jedną nogę. Kwoty są jednak bardzo różne i zaczynają się już od 2500 zł za samą laseroterapię, a kończą na 4500 zł za laseroterapię połączoną z miniflebektomią lub skleroterapią. W cenie często zawarte są także pończochy uciskowe, które należy nosić przez jakiś czas po zabiegu. Tak jest chociażby w placówce Ars Estetica Warszawa, gdzie żylaki nóg usuwa doskonały fachowiec, jakim jest dr n. med. Wojciech Rybak. Klinika oferuje leczenie żylaków kończyn dolnych (EVLT) z zastosowaniem najnowocześniejszych laserów endoluminalnych o długości fali 980 nm i 1470 nm, jak również leczenie żylaków parą wodną (SVS) oraz skleroterapię.

Inne stołeczne gabinety prywatne

Kadra w Centrum Medyczne MediSpace Kadra w Centrum Medyczne MediSpace

Oto lista pozostałych placówek, w których można poddać się laserowemu usuwaniu żylaków kończyn dolnych:

  • Revival Clinic (Warszawa Wilanów), w której lek. Sławomir Wawrzyńczak przeprowadza zabiegi laserowego leczenie żylaków EVLT. Dodatkowo placówka oferuje swoim pacjentom usuwanie żylaków metodą skleroterapii oraz szydełkowania żył (miniflebektomia).
  • Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg (Warszawa Żoliborz) - to pierwsza placówka w Warszawie specjalizująca się w leczeniu schorzeń układu żylnego, gdzie zespół znakomicie wykwalifikowanych specjalistów wykonuje zabiegi laserowego usuwania żylaków (laser neoV 1470 o długości fali 1470 nm firmy Neolaser).
  • Centrum Medyczne doktorA (Warszawa Wesoła), gdzie żylaki usuwa chirurg naczyniowy, dr n. med. Adam Zieliński, doskonały chirurg naczyniowy, który miał okazuje podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe w Chicago.
  • Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica (Warszawa Wola), które dołączyło do serwisu Kliniki.pl w 2019 roku. Leczenie żylaków kończyn dolnych przeprowadza tu lek. Jan Bujok, a do zamknięcia zmienionych chorobowo żył wykorzystuje najnowszej generacji laser diodowy neoV 1470 o długości fali 1470 nm.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…