Laserowe usuwanie żylaków Katowice

Żylaki nóg to problem, który dotyczy coraz większej ilości osób. Dlatego przy pierwszych objawach warto udać się do flebologa, który wskaże odpowiednią drogę leczenia. W Katowicach znajdują się renomowane kliniki, które specjalizują się, np. w leczeniu żylaków laserem.

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący laserowe leczenie żylaków nóg w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa laserowe leczenie żylaków w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
dr n. med. Sebastian Kwiatek

angiolog, lekarz chorób wewnętrznych

w GlivClinic II

8,7 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10

Laserowe leczenie żylaków nóg Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 13 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 350 zł w GlivEstetic, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 3412 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Katowicach - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych można wyleczyć laserowo, chirurgicznie, skleroterapią piankową i parą wodną. Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT stało się jedną z popularniejszych metod likwidowania nieestetycznych, poszerzonych i poskręcanych żył na nogach. Zabieg wykonywany jest przez chirurga naczyniowego po wcześniejszym ultrasonograficznym badaniu dopplerowskim przepływu krwi przez żyły kończyn dolnych i badaniach laboratoryjnych krwi. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń chirurga naczyniowego.

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT w katowickich klinikach

Klinika Lexmed oferuje wiele metod usuwania żylaków nóg. Zabiegi wykonywane są przez dr n.med. Andrzeja Lekstana, który zgłębiał wiedzę w tym zakresie pod okiem prof. Cierpki w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pan Doktor przeprowadza diagnostykę oraz wykonuje zabiegi leczenia żylaków następującymi metodami: laserowe leczenie żylaków nóg, leczenie żylaków nóg falami radiowymi, operacyjne usuwanie żylaków, skleroterapia, skleroterapia piankowa oraz mikroskleroterapia naczyń żylnych oraz laserowe usuwanie pajączków.

Lekarze z Kliniki Chirurgii Euroklinika, w katowickich Panewnikach, usuwają żylaki kończyn dolnych laserem Cool Touch. Dr Marcin Wójtowicz, posiadający specjalizację z chirurgii naczyniowej, ostrzykuje żylaki środkiem zamykającym patologiczne naczynie żylne lub przeprowadza wewnątrzżylną obliterację laserową. Pacjenci Eurokliniki mogą też skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, np. laserowe zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych umiejscowionych na łydkach i udach. Klinika oferuje również zabieg dla cięższych stadiów żylaków, jakim jest operacja żylaków. Jednak w przypadku, gdy żylaki dopiero zaczynają się pojawiać istnieje możliwość usunięcia żylaków metodą skleroterapii. 

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT jest w ofercie Kliniki Chirurgii Mazan, gdzie chirurgią naczyniową zajmuje się dr hab. n. med. Robert Król. Lekarz usuwa laserem żylaki żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej. Pacjenci mogą też wybrać inne metody, np. usunięcie żylaków metodą radiową lub bardziej inwazyjny zabieg chirurgiczny podwiązania i wycięcia żylaków kończyn dolnych. Specjaliści z Kliniki Chirurgii Mazan wypowiadają się często w prasie na temat nowoczesnych metod leczenia, np. artykuł w czasopiśmie Newsweek, pt. "Artyści skalpela".

 

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…