Laserowe usuwanie żylaków Katowice i okolice

Żylaki nóg to problem, który dotyczy coraz większej ilości osób. Dlatego przy pierwszych objawach warto udać się do flebologa, który wskaże odpowiednią drogę leczenia. W Katowicach znajdują się renomowane kliniki, które specjalizują się, np. w leczeniu żylaków laserem.

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe leczenie żylaków nóg, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Katowic. Laserowe leczenie żylaków nóg można przeprowadzić m.in. w INTER-MED w Będzinie (9 km od Katowic) w cenie 4200 zł lub w Euroklinika w Bielsku-Białej (48 km od Katowic) gdzie cena za laserowe leczenie żylaków nóg wynosi 3100 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe leczenie żylaków nóg najbliżej Katowic - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 8 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 1600 zł w Centrum Lekarskie Alfa, najwyższa to 4200 zł, natomiast średni koszt to 3000 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w najbliższej odległości od Katowic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg najbliżej Katowic:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Katowicach - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych można wyleczyć laserowo, chirurgicznie, skleroterapią piankową i parą wodną. Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT stało się jedną z popularniejszych metod likwidowania nieestetycznych, poszerzonych i poskręcanych żył na nogach. Zabieg wykonywany jest przez chirurga naczyniowego po wcześniejszym ultrasonograficznym badaniu dopplerowskim przepływu krwi przez żyły kończyn dolnych i badaniach laboratoryjnych krwi. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń chirurga naczyniowego.

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT w katowickich klinikach

Klinika Lexmed oferuje wiele metod usuwania żylaków nóg. Zabiegi wykonywane są przez dr n.med. Andrzeja Lekstana, który zgłębiał wiedzę w tym zakresie pod okiem prof. Cierpki w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pan Doktor przeprowadza diagnostykę oraz wykonuje zabiegi leczenia żylaków następującymi metodami: laserowe leczenie żylaków nóg, leczenie żylaków nóg falami radiowymi, operacyjne usuwanie żylaków, skleroterapia, skleroterapia piankowa oraz mikroskleroterapia naczyń żylnych oraz laserowe usuwanie pajączków.

Lekarze z Kliniki Chirurgii Euroklinika, w katowickich Panewnikach, usuwają żylaki kończyn dolnych laserem Cool Touch. Dr Marcin Wójtowicz, posiadający specjalizację z chirurgii naczyniowej, ostrzykuje żylaki środkiem zamykającym patologiczne naczynie żylne lub przeprowadza wewnątrzżylną obliterację laserową. Pacjenci Eurokliniki mogą też skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, np. laserowe zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych umiejscowionych na łydkach i udach. Klinika oferuje również zabieg dla cięższych stadiów żylaków, jakim jest operacja żylaków. Jednak w przypadku, gdy żylaki dopiero zaczynają się pojawiać istnieje możliwość usunięcia żylaków metodą skleroterapii. 

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT jest w ofercie Kliniki Chirurgii Mazan, gdzie chirurgią naczyniową zajmuje się dr hab. n. med. Robert Król. Lekarz usuwa laserem żylaki żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej. Pacjenci mogą też wybrać inne metody, np. usunięcie żylaków metodą radiową lub bardziej inwazyjny zabieg chirurgiczny podwiązania i wycięcia żylaków kończyn dolnych. Specjaliści z Kliniki Chirurgii Mazan wypowiadają się często w prasie na temat nowoczesnych metod leczenia, np. artykuł w czasopiśmie Newsweek, pt. "Artyści skalpela".

 

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…