Laserowe usuwanie żylaków Częstochowa

Leczenie żylaków nie musi spędzać chorym snu z powiek. Metody takie jak laseroterapia gwarantują szybką rekonwalescencję, dlatego są często rekomendowane przez specjalistów. Gdzie w Częstochowie można usunąć żylaki laserem? Oto lista 3 klinik, które posiadają taki zabieg w swojej ofercie.

Lekarze wykonujący laserowe leczenie żylaków nóg w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa laserowe leczenie żylaków w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

lek. Dariusz Pawełczak

chirurg ogólny

w Prywatna Praktyka Lekarska Dariusz Pawełczak

9,5 / 10

Laserowe leczenie żylaków nóg Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 3 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 4000 zł w Centrum Medyczne Myszków, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 4333 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Laserowe usuwanie żylaków jest jedną z najpopularniejszych metod walki z tym schorzeniem. Przemawia za nią m.in. bezpieczeństwo, skuteczność i możliwość szybkiego powrotu do formy. W których klinikach w Częstochowie można poddać się usuwaniu żylaków laserem?

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Zalety laseroterapii

Częstochowa jest jednym z polskich miast, gdzie żylaki można usunąć na drodze ablacji laserowej. Zabieg ten trwa ok. 45-60 minut, a pacjent zaraz po jego zakończeniu jest w stanie opuścić klinikę. Rekonwalescencja po ablacji trwa znacznie krócej niż po klasycznej operacji żylaków - chory może wrócić do pracy biurowej już dobę po przeprowadzonej procedurze.

Jedną z częstochowskich placówek, które oferują laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych jest Gabinet chirurgiczny doktora Zbigniewa Jabłonki. Stosowanym przez niego systemem jest laser diodowy ELVeS firmy Biolitec do wewnątrzżylnej koagulacji żył. Wśród wyposażenia gabinetu znajduje się również ultrasonograf z kolorowym Dopplerem i szereg narzędzi endoskopowych. Chirurg współpracuje z pracownią histopatologiczną i z laboratorium analitycznym, co znacząco wpływa na szybkość i precyzję rozpoznania schorzenia, z jakim pojawia się u niego pacjent.

Laserowe usuwanie żylaków w Częstochowie 

Kolejne miejsce, w którym pacjenci mogą poddać się laseroterapii jest Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia SURGICA Pawełczak. Prowadzący placówkę lek. Dariusz Pawełczak stawia w nim na najnowsze metody leczenia, dzięki czemu może zaproponować swoim pacjentom zarówno usuwanie żylaków laserem, jak również parą wodną. Inną placówką posiadającą zabieg laseroterapii w swojej ofercie jest Bellazone, gdzie procedury przeprowadza lek. Jarosław Rządkowski. Ośrodek posiada nowoczesny laser endowaskularny Fotona Spectro SP, który zapewnia precyzję leczenia i i bezpieczeństwo pacjenta.

Cena usuwania żylaków laserem

Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Klara Centrum Medyczne to kolejne miejsce w Częstochowie, w którym pacjenci mogą poddać się laserowemu usuwaniu żylaków. Placówka dołączyła do naszego serwisu w 2019 roku. W zabiegach tego typu specjalizuje się tutaj naczyniowiec lek. Paweł Wodecki. A jak kształtują się w Częstochowie ceny laseroterapii? Zazwyczaj jest to koszt od 2000 zł do 3500 zł za jedną nogę. Placówki, w których cena zabiegu jest wyższa, zwykle oferują w tej kwocie także skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku oraz wszelkie niezbędne kontrole przez 12 miesięcy od wykonania zabiegu.

 

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…