Laserowe usuwanie żylaków Łódź

Jeśli Twoje nogi puchną i bolą, a dodatkowo pojawiły się na nich popękane naczynka, mogą to być pierwsze objawy żylaków. Jedną z metod ich leczenia jest laseroterapia. Oto lista 4 klinik w Łodzi, w których można usunąć żylaki laserem. Zobacz ich oferty i wygodnie umów się na wizytę.

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący laserowe leczenie żylaków nóg w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa laserowe leczenie żylaków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego, flebologa.

lek. Mikołaj Kopka

flebolog, radiolog

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

9,0 / 10
dr n. med. Karol Sieniawski

chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Laserowe leczenie żylaków nóg Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 4 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 3500 zł w Poradnia chirurgii Łódź, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4500 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Łodzi - gdzie najlepiej?

Siedzący tryb życia, otyłość, zbyt długie przebywanie w pozycji stojącej i przewlekłe przyjmowanie niektórych leków to tylko niektóre czynniki zwiększające ryzyko rozwoju żylaków kończyn dolnych. Warto jak najszybciej zgłosić się z nimi do lekarza, ponieważ żylaki we wczesnej fazie rozwoju można usunąć mało inwazyjnymi metodami, np. laserem.

Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Laserowe usuwanie żylaków w Łodzi

Usuwanie żylaków z pomocą lasera jest popularną alternatywą dla inwazyjnej operacji żylaków - to dlatego, że znajduje ona zastosowanie zarówno w początkowych, jak i zaawansowanych stadiach rozwoju choroby. To sposób skuteczny i bezpieczny, dzięki czemu chętnie korzysta z niego wielu lekarzy. W Łodzi (dzielnica Polesie) żylaki można usunąć laserem m.in. w Klinice Certus NZOZ, gdzie zabiegi przeprowadzają dr n. med. Piotr Blimel i dr n. med. Dariusz Pakuła. Procedurę poprzedza tak zwane mapowanie żylaków, które przebiega pod kontrolą aparatu USG.

Laseroterapia - placówki w Łodzi

Tak zwanej ablacji laserowej można poddać się także w szpitalu Salve, który znajduje się na Bałutach. Zabiegi przeprowadzają tam dr n. med. Rafał Ziółkowski oraz dr n. med. Włodzimierz Koptas. Usunąć żylaki laserowo można również w położonym na łódzkim Polesiu Excellence Place, z którym współpracujemy od 2018 roku. W ramach Chirurgii Jednego Dnia wykonuje się tam również miniflebektomię i skleroterapię piankową. Zabiegi poprzedzają konsultacje z możliwością oceny układu naczyniowego metodą USG Doppler żył kończyn dolnych. Laserowe leczenie żylaków w swojej ofercie ma także Beauty Centrum Estetyki (Polesie). Cena laserowego usuwania żylaków w Łodzi to średnio 2500-3000 zł za jedną nogę.

Pozostałe placówki

W zabiegach laserowych, wykonywanych na sprzęcie niemieckiej produkcji Asclepion specjalizuje się Klinika Dermatologii Estetycznej Cosmed, a oferta oprócz zabiegów dermatologicznych i kosmetologii, obejmuje również chirurgię naczyniową, w tym laserowe operacje żylaków metodą EVLT, jakie wykonuje lek. med. Jarosław Czeczotka, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Oferta Kliniki w zakresie chirurgii naczyniowej obejmuje również skleroterapię.

Neuromedica to kontynuacja Oddziału Łódzkiego Instytutu Neuromedica, jaka powstała z inicjatywy dr n. med. Alicji Kubik. Chirurgia naczyniowa, która należy do oferty placówki zajmuje się patologiami niewydolności układu żylnego, stosując kilka metod: skleroterapię w przypadku pajączków i niewielkich żylaków, leczenia operacyjnego żylaków z użyciem kriosondy oraz w niewydolności dużych pni żylnych i żylaków zamykanie naczyń światłem lasera (EVLT). Nowoczesny zabieg zamykający niewydolny pień żylny dzięki termicznemu jej obkurczaniu pozwala na powrót do pełnej aktywności po 4-5 dniach. Zespół medyczny współtworzy dr n. med. Michał Pająk.

Kompleksowe i profesjonalne usługi medyczne z zakresu chirurgii naczyniowej oferuje w Łodzi również Centrum Medyczne All-Med, gdzie w ramach Chirurgii Jednego Dnia wykonywane są zabiegi w obrębie układu żylnego obejmujące laserowe operacje wewnątrznaczyniowe (EVLT), krioterapie oraz operacje klasyczne. Zabiegi poprzedzają konsultacje z możliwością oceny układu naczyniowego metodą Doppler color. Laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych, jak również likwidacja zmian naczyniowych na skórze przeprowadzana jest z użyciem sprzętu medycznego firmy Asclepion, a zabiegi wykonuje m. in. dr n. med. Piotr Kazimierski.

Przygotowanie do laserowego leczenia żylaków

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Na co najmniej 3 tygodnie przed laserowym usuwaniem żylaków trzeba odstawić leki hormonalne. Tydzień przed zabiegiem należy z kolei wykonać morfologię i koagulogram, (parametry krzepnięcia krwi). Lekarz może poprosić także o zbadanie poziomu elektrolitów oraz badanie potwierdzające grupę krwi. W dniu planowanej procedury pacjent powinien ogolić leczony obszar. Na dwie godziny przed rozpoczęciem laseroterapii trzeba powstrzymać się od jedzenia. Lekarze zalecają też, by założyć na siebie luźne ubranie i wygodne obuwie na płaskiej podeszwie.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…