Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Rybnik i okolice

Bezpośrednio w Rybniku nie dysponujemy placówką wykonującą kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Rybnika. Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (39 km od Rybnika) w cenie 1000 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (23 km od Rybnika) gdzie cena za kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 600 zł. W wymienionej placówce kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Rybnika - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w 12 placówkach w Rybniku. Najniższa cena wynosi 400 zł w Centrum Lekarskie Alfa, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 755 zł.

Ile kosztuje kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Rybnika?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Rybnika:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.