Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Warszawa

Nasmed

Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184
9,4 / 10  •  Znakomita  •  340 opinii
  • Leczenie hemoroidów laserem 5200 zł
  • Leczenie hemoroidów metodą DGHAL / DGRAR od 4400 zł
  • Leczenie hemoroidów metodą Milligana Morgana od 3800 zł
  • Sektorowe wycięcie hemoroidów 2500 zł
  • Konsultacja proktologiczna 220 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 15 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa leczenie hemoroidów w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,8 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

w Centrum Medyczne MediSpace

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

dr n. med. Krzysztof Szala

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala

dr n. med. Konrad Czajkowski

chirurg ogólny

w Kriomed Czajkowski

lek. Piotr Surowski

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Mariusz Turowski

chirurg ogólny, proktolog

w Klinika Medyczna Wilmed

dr n. med. Zbigniew Kudelski

chirurg ogólny, flebolog

w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg, Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

lek. Anna Dąchór

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

dr n. med. Aneta Obcowska-Hamerska

chirurg ogólny, proktolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

dr n. med. Piotr Jackiewicz

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

lek. Alberto Puerto Cardozo

proktolog, chirurg onkolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

lek. Marek Chojnowski

chirurg ogólny, proktolog

w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Warszawie na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 200 zł za operacja hemoroidów metodą klasyczną natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 6500 zł (operacja hemoroidów metodą klasyczną).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Warszawie - gdzie najlepiej?

Żylaki odbytu to choroba, która może się pojawić w każdym wieku. Sprzyja jej zła dieta, brak aktywności fizycznej, siedzący tryb pracy. U kobiet także bardzo często przyczyną ich powstawania jest ciąża oraz poród. Ale problem nie dotyczy tylko kobiet, hemoroidy ma co drugi Polak. Wyleczyć je można nie tylko metodą operacyjną, ale także poprzez gumkowanie, laseroterapię czy metodę DGHAL w zależności od stopnia zaawansowania choroby.

Wyleczyć hemoroidy u warszawskich proktologów

 Alfa-Lek to Lecznica Profesorsko-Ordynatorska działająca od 1929 r. w Warszawie. Pacjenci z problemem żylaków odbytu mogą poddać się tutaj zabiegowi gumkowania hemoroidów oraz skleroterapii kompresyjnej. Ten pierwszy zabieg przeprowadza dr Piotr Domagała, specjalista chirurgii ogólnej, proktolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Zabieg skleroterapii,  po wcześniejszym badaniu USG doppler, wykonuje natomiast dr Mariusz Rolewski, specjalista chirurgii ogólnej (od 2006 r.) oraz chirurgii onkologicznej (od 2011 r.).

 W MD Clinic leczeniem hemoroidów zajmuje się dr Przemysław Ciesielski, specjalista chirurgii ogólnej oraz dr Jacek Kowalczyk, specjalista chirurgii ogólnej oraz proktolog i onkolog. Ten ostatni posiada specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia od 1994 roku oraz II stopnia od roku 2000. Zajmuje się m.in. leczeniem chorób zapalnych odbytnicy i jelita grubego. W MD Clinic lekarz ten wykonuje m.in. zabieg gumkowania guzków krwawniczych a także nacięcie i drenaż ropnia odbytu czy wycięcie drobnych zmian okolicy odbytu. 

 W Centrum Medycznym SKJ od początku jego istnienia, czyli od roku 1998, działa Poradnia Proktologiczna, która świadczy usługi pacjentom z problemami proktologicznymi i jelita grubego. Klinikę założył i pomaga tutaj swoim pacjentom dr Krzysztof Szala, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia (od 1989 roku), onkolog, chirurg naczyniowy i proktolog. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując jako chirurg nie tylko w warszawskich szpitalach, ale także za granicą: w Wielkie Brytanii, w Niemczech i w Kuwejcie. W SKJ wyleczy żylaki odbytu bezoperacyjnie metodą Barrona i metodą Hemoron a także wytnie hemoroidy w znieczuleniu miejscowym (hemoreidektomia sektorowa) lub z zastosowaniem lasera CO2.

 W Przychodni Lekarskiej Wołoska na zabiegi z zakresu proktologii można się umówić do dr. Przemysława Ciesielskiego, specjalisty chirurgii ogólnej (od roku 2008), doktora nauk medycznych (od 2011 roku) oraz proktologa. Lekarz ten jest twórcą Poradni Proktologicznej Szpitala w Wołominie a swoje doświadczenie zdobywał, pracując w ośrodkach chirurgii kolorektalnej w kraju i za granicą. W przychodni Wołoskiej wykonuje gumkowanie żylaków odbytu, a także nacięcie i drenaż ropnia okołoodbytniczego czy zakrzepicy okołoodbytniczej.

W Wałbrzyskiej Przychodni dla dorosłych, jednostce Centrum Medycznego Damiana, na konsultacje i zabiegi z dziedziny proktologii można umówić się do dr. Krzysztofa Abychta, specjalisty chirurgii ogólnej i proktologa. Lekarz ten dyplom I stopnia z chirurgii ogólnej zdobył w 1986 roku, a II stopnia w 1992 (Akademia Medyczna w Warszawie), natomiast w 1991 został doktorem nauk medycznych. W Przychodni Wałbrzyskiej zajmuje się leczeniem żylaków odbytu sposobem Barrona, a także usuwa zakrzepicę żylaka odbytu, wykonuje nacięcie ropnia okołoodbytniczego oraz nacięcie i drenaż ropnia okołodbytniczego dużego.

Na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Bielańskiego działa Poradnia Proktologiczna. Jednym z lekarzy tutaj pracujących jest dr Wojciech Drewniak, specjalista chirurgii ogólnej, z której dyplom II stopnia ma od 2000 roku. Na Oddziale Chirurgicznym pacjent może poddać się operacji wycięcia hemoroidów, ale także zabiegom naprawczym w zakresie odbytu, nacięciu ropnia okołoodbytowego czy zamknięciu przetoki odbytniczej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu