Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Bydgoszcz

Lekarze wykonujący leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenie hemoroidów w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 400 zł za leczenie hemoroidów metodą Barrona natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 4500 zł (leczenie hemoroidów laserem).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Hemoroidy objawiają się świądem w okolicach odbytu, krwawieniem, problemach z wypróżnieniem, a czasem nawet bólem. Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu polega na stosowaniu maści i czopków, a w zaawansowanym stadium stosuje się gumkowanie, skleroterapię lub zabieg chirurgiczny. Usuwaniem guzków krwawniczych zajmują się chirurdzy proktolodzy. Po zabiegu usunięcia żylaków należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w bydgoskich klinikach

Centrum Medyczne Eskulap w Bydgoszczy posiada w ofercie małoinwazyjne leczenie żylaków odbytu metodą Barrona. Pacjenci mogą też poddać się tu zabiegowi ablacji hemoroidów metodą radiową RFTIIH. Chirurg proktolog dr hab. n. med. Stanisław Molski, który w 2000 roku otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi, a w 1999 roku odznakę honorową „Za wzorową pracę w służbie zdrowia”, przeprowadza z pacjentami konsultacje proktologiczne przed usuwaniem hemoroidów. Centrum Medyczne Eskulap współpracuje z prywatnym szpitalem Eskulap w Osielsku pod Bydgoszczą.

Usuwaniem guzków krwawniczych zajmuje się chirurg dr hab. n. med. Andrzej Nowicki, prowadzący indywidualną praktykę lekarską. Lekarz należy do Polskiego Klubu Proktologicznego, jest również autorem pracy pt. ""Znaczenie rokownicze niedrożności mechanicznej u chorych z rakiem jelita grubego". Dr Nowicki przyjmuje pacjentów w bydgoskiej Przychodni nad Wisłą, zabiegi wykonywane są w prywatnej placówce Now-Med. U lekarza jest też możliwe leczenie chirurgiczne szczelin odbytu.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu przeprowadza chirurg dr n. med. Włodzimierz Matuszczak, który udziela pacjentom porad medycznych w prywatnym Gabinecie Chirurgicznym. Lekarz zajmuje się leczeniem chorób odbytnicy, m.in. usuwaniem guzków krwawniczych metodą DGHAL, której celem jest obumarcie żylaków po podwiązaniu naczyń doprowadzających do nich krew. W przypadku zaawansowanej choroby hemoroidalnej lekarz nacina guzki, tzw. operacja sposobem Longo. Operacja tradycyjna żylaków odbytu polega na ich całkowitym wycięciu łącznie ze śluzówką.

Chirurdzy z Centrum Medycznego Gizińscy wykonują zabieg gumkowania hemoroidów i zabieg chirurgiczny usunięcia przetoki odbytu. Pracuje tu chirurg dr Grzegorz Hauslinger, który posiada certyfikat potwierdzający kompetencje do wykonywania procedur endoskopowych. Jego współpracownik chirurg naczyniowy dr Piotr Sokala wykonuje skleroterapię żylaków kończyn dolnych. W Centrum Medycznym Gizińscy pacjenci mają możliwość skorzystania z miniflebektomii i operacji strippingu żyły odpiszczelowej. 

W Centrum Medycznym Bieńkowski pacjenci mogą zlikwidować żylaki odbytu w trybie chirurgii jednego dnia - prywatnie lub w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Oprócz tego w placówce wykonywane są takie zabiegi jak chirurgiczne usunięcie przepukliny pachwinowej czy wycięcie guzów skóry i tkanki podskórnej w okolicach odbytu. W placówce pracują znani chirurdzy, m.in. chirurg naczyniowy i ogólny dr n. med. Andrzej Palewicz oraz chirurg ogólny dr n. med. Marek Gryz.

Centrum medyczne Stadmedica oferuje usuwanie hemoroidów metodą małoinwazyjną Barrona. Chirurgią ogólną i naczyniową zajmuje się tu dr n. med. Wiesław Jundziłł, który należy do Polskiego Towarzystwa Angiologicznego. W klinice Stadmedica chirurdzy wykonują także cholecystektomię laparoskopową i implantację podskórną Esperalu. Jeśli chodzi o choroby naczyniowe, pacjentom z żylakami kończyn proponuje się m.in. podwiązanie niewydolnych perforatorów. Żylaki mogą dotyczyć nie tylko kończyn i odbytu. Coraz częściej wykonywana jest laparoskopowa operacja żylaków powrózka nasiennego u mężczyzn.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…