Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa leczenie hemoroidów w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 300 zł za usunięcie zmian skórnych okołoodbytowych natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 5500 zł (operacja hemoroidów metodą klasyczną).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie hemoroidów metodą Hemoron
  Gdynia, Morska 127
  konsultacja do zabiegu - 132 zł

  500 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą DGHAL / DGRAR
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą Barrona
  Gdańsk, Wileńska 44
  za gumkę

  od 500 zł
  do 500 zł

  Kowale, Andromedy 3

  od 400 zł
  do 400 zł

  Gdańsk, Jana Pawła II 7

  518 zł

  Gdynia, Morska 127
  gumkowanie + mrożenie Zabieg proktologiczny gumkowanie/ podwiązanie/ ligacja żylaków odbytu - 518 zł

  od 319 zł
  do 628 zł

  Gdańsk, Startowa 1
  300 zł za 1 kolumnę

  300 zł

  Gdańsk, Szczecińska 23

  400 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji
  Gdańsk, Wileńska 44
  za iniekcję

  od 550 zł
  do 550 zł

  Kowale, Andromedy 3

  od 400 zł
  do 400 zł

  Gdynia, Morska 127
  pojedynczy słup żylny

  od 300 zł
  do 460 zł

  Gdańsk, Startowa 1
  Skleroterapia hemoroidów 600 zł za 1 kolumnę

  600 zł

 • Leczenie hemoroidów laserem
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 5000 zł
  do 5000 zł

  Gdańsk, Szczecińska 23

  4500 zł

 • Operacja hemoroidów metodą klasyczną
  Gdańsk, Wileńska 44
  usunięcie żylaków odbytu metodą klasyczną - od 5500 zł operacyjne usuwanie żylaków odbytu metodą klasyczną - od 6200 zł

  od 5500 zł
  do 5500 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą krioterapii
  Gdynia, Morska 127
  mrożenie słupa żylnego odbytu

  440 zł

 • Usunięcie zmian skórnych okołoodbytowych
  Gdynia, Morska 127
  usunięcie chirurgiczne pojedynczej zmiany okolic odbytu - ze względów estetycznych - 367 zł usunięcie pojedynczej zmiany okolic odbytu metodą elektrokoagulacji - ze względów estetycznych - 300 zł usunięcie pojedynczej zmiany okolic odbytu metodą krioterapii - ze względów estetycznych - 300 zł

  od 300 zł
  do 300 zł

  Gdańsk, Szczecińska 23

  od 3000 zł
  do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Do głównych objawów, wskazujących na występowanie guzków krwawniczych, należą bóle lub swędzenia okolic odbytu, krwawienia z odbytu oraz zapalenie i obrzęk okolic odbytu a także uczucie niepełnego wypróżnienia po oddanym stolcu oraz wyczuwalny pod palcami guzek. Objawy te pojawiają się wspólnie lub występują pojedynczo, w zależności od stopnia zaawansowania choroby hemoroidalnej. W pierwszym stopniu guzki krwawnicze nie wypadają poza odbyt, ale są przyczyną krwawienia. W drugim wychodzą na zewnątrz podczas parcia, a następnie się cofają. W trzecim stopniu konieczne jest ich odprowadzenie do kanału odbytu za pomocą palca, natomiast w czwartym nie jest to już możliwe.

Gdzie w Gdańsku można wyleczyć żylaki odbytu

Na operacje guzków krwawniczych można udać się na Oddział Chirurgii Ogólnej Szpitala Copernicus w Gdańsku. Z zakresu chirurgii proktologicznej pacjent może poddać się tutaj także leczeniu nowotworów odbytnicy, przetok okołoodbytniczych i szczeliny odbytu a także leczeniu ropni okołoodbytniczych. Przed leczeniem chirurgicznym pacjent może zostać skierowany do Pracowni Endoskopowej, gdzie zostanie poddany badaniu kolonoskopowemu (również z wykonaniem polipektomii) lub zabiegowi protezowania zwężeń nowotworowych jelita grubego za pomocą protez samorozprężalnych.

Leczenie hemoroidów oferowane jest także przez Szpital Swissmed. Żylaki odbytu leczone są tutaj w sposób zachowawczy oraz zabiegowy i chirurgiczny. Wśród metod zabiegowych, stosowanych w szpitalu można wymienić sklerotyzację hemoroidów, zabieg krioterapii, koagulację podczerwienią oraz zabieg zakładania podwiązek gumowych (metoda Barrona). Natomiast z chirurgicznych metod stosowana jest tutaj technika Longo (wciąganie hemoroidów do kanału odbytu z wykorzystaniem staplera hemoroidalnego).

Lekarzem, zajmującym się usuwaniem żylaków odbytu, jest dr n. med. Wojciech Czarzasty, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1990 i II stopnia w 1997 roku) oraz specjalista gastroenterologii (od 2012 roku), przyjmujący swoich pacjentów w gabinecie w Gdańsku. Z zakresu proktologii doszkalał się na licznych szkoleniach specjalistycznych - ukończył m.in. kurs "Diagnostyka USG chorób odbytu i odbytnicy" (2010 rok), "Kurs specjalistyczny w zakresie proktologii" (2001 rok) a także posiada certyfikaty z udziału w sympozjach koloproktologicznych (m.in. z lat 2006, 2010, 2013). Lekarz ten należy do Polskiego Klubu Koloproktologii. Wśród wykonywanych przez niego metod leczenia hemoroidów można wymienić metodę Barrona, zabiegi kriochirurgiczne, koagulację a także wypalanie żylaków laserem czy promieniowaniem podczerwonym oraz chirurgiczne usuwanie guzków krwawniczych.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…