Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa leczenie hemoroidów w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 390 zł za leczenie hemoroidów metodą Barrona natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 5500 zł (operacja hemoroidów metodą klasyczną).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Do głównych objawów, wskazujących na występowanie guzków krwawniczych, należą bóle lub swędzenia okolic odbytu, krwawienia z odbytu oraz zapalenie i obrzęk okolic odbytu a także uczucie niepełnego wypróżnienia po oddanym stolcu oraz wyczuwalny pod palcami guzek. Objawy te pojawiają się wspólnie lub występują pojedynczo, w zależności od stopnia zaawansowania choroby hemoroidalnej. W pierwszym stopniu guzki krwawnicze nie wypadają poza odbyt, ale są przyczyną krwawienia. W drugim wychodzą na zewnątrz podczas parcia, a następnie się cofają. W trzecim stopniu konieczne jest ich odprowadzenie do kanału odbytu za pomocą palca, natomiast w czwartym nie jest to już możliwe.

Gdzie w Gdańsku można wyleczyć żylaki odbytu

Na operacje guzków krwawniczych można udać się na Oddział Chirurgii Ogólnej Szpitala Copernicus w Gdańsku. Z zakresu chirurgii proktologicznej pacjent może poddać się tutaj także leczeniu nowotworów odbytnicy, przetok okołoodbytniczych i szczeliny odbytu a także leczeniu ropni okołoodbytniczych. Przed leczeniem chirurgicznym pacjent może zostać skierowany do Pracowni Endoskopowej, gdzie zostanie poddany badaniu kolonoskopowemu (również z wykonaniem polipektomii) lub zabiegowi protezowania zwężeń nowotworowych jelita grubego za pomocą protez samorozprężalnych.

Leczenie hemoroidów oferowane jest także przez Szpital Swissmed. Żylaki odbytu leczone są tutaj w sposób zachowawczy oraz zabiegowy i chirurgiczny. Wśród metod zabiegowych, stosowanych w szpitalu można wymienić sklerotyzację hemoroidów, zabieg krioterapii, koagulację podczerwienią oraz zabieg zakładania podwiązek gumowych (metoda Barrona). Natomiast z chirurgicznych metod stosowana jest tutaj technika Longo (wciąganie hemoroidów do kanału odbytu z wykorzystaniem staplera hemoroidalnego).

Lekarzem, zajmującym się usuwaniem żylaków odbytu, jest dr n. med. Wojciech Czarzasty, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1990 i II stopnia w 1997 roku) oraz specjalista gastroenterologii (od 2012 roku), przyjmujący swoich pacjentów w gabinecie w Gdańsku. Z zakresu proktologii doszkalał się na licznych szkoleniach specjalistycznych - ukończył m.in. kurs "Diagnostyka USG chorób odbytu i odbytnicy" (2010 rok), "Kurs specjalistyczny w zakresie proktologii" (2001 rok) a także posiada certyfikaty z udziału w sympozjach koloproktologicznych (m.in. z lat 2006, 2010, 2013). Lekarz ten należy do Polskiego Klubu Koloproktologii. Wśród wykonywanych przez niego metod leczenia hemoroidów można wymienić metodę Barrona, zabiegi kriochirurgiczne, koagulację a także wypalanie żylaków laserem czy promieniowaniem podczerwonym oraz chirurgiczne usuwanie guzków krwawniczych.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…