Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Szczecin

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Szczecinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 360 zł za leczenie hemoroidów metodą krioterapii natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 4900 zł (operacja hemoroidów metodą klasyczną).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie hemoroidów metodą Hemoron
  Szczecin, Niepodległości 44
  konsultacja do zabiegu - 107 zł

  2015 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą Barrona
  Szczecin, Niepodległości 44
  gumkowanie + mrożenie Zabieg proktologiczny gumkowanie/ podwiązanie/ ligacja żylaków odbytu - 518 zł

  572 zł

  Szczecin, Monte Cassino 24

  400 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji
  Szczecin, Niepodległości 44
  pojedynczy słup żylny

  360 zł

 • Leczenie hemoroidów laserem
  Szczecin, Monte Cassino 24

  4500 zł

 • Operacja hemoroidów metodą klasyczną
  Szczecin, Wojciechowskiego 7
  znieczulenie miejscowe - 2300-3300 zł znieczulenie ogólne - 4400-4900 zł

  od 2300 zł
  do 4900 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą krioterapii
  Szczecin, Niepodległości 44
  mrożenie słupa żylnego odbytu

  360 zł

 • Usunięcie zmian skórnych okołoodbytowych
  Szczecin, Monte Cassino 24

  od 3000 zł
  do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Guzki krwawnicze czyli hemoroidy posiadają budowę jamistą, liczne sploty tętniczo-żylne i stanowią prawidłowe struktury kanału odbytu w zakresie działania aparatu zwieraczowego, jaki zapobiega niekontrolowanemu oddawaniu stolca i gazów. Patologiczne ich poszerzenie wskutek nadmiernego wypełnienia, czyli przekrwienia prowadzi do rozwoju choroby hemoroidalnej.

Żylaki odbytu – jak sobie z tym poradzić?

W Gabinecie Chirurgicznym dr n. med. Ryszarda Derleta, który świadczy usługi z zakresu chirurgii ogólnej, proktologii i flebologii, poszerzenie żył splotu odbytniczego w zależności od stopnia, zlikwidujemy farmakologicznie, bezoperacyjnie metodą Barrona, w połączeniu z laserem lub z wykorzystaniem skleroterapii. Hemoroidy zewnętrzne (zakrzepy hemoroidalne) usuwane są operacyjnie, w warunkach ambulatoryjnych. Swoją praktykę dr Derleta prowadzi od 1996 r. Poza poradnictwem chirurgicznym, Gabinet oferuje pełną diagnostykę, m.in. badania proktologiczne oraz anoskopię.

Różnorodne metody leczenia schorzeń proktologicznych, w oparciu o indywidualny schemat terapii, świadczy Sonomed Szczecin, które specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu chorób żył. Techniki leczenia żylaków odbytu obejmują tutaj: postępowanie zachowawcze – leki oraz czopki, małoinwazyjne zabiegi typu opaskowanie żylaków odbytu (banding), krioterapię, skleroterapię i laseroterapię oraz zabiegi chirurgiczne – metodą zamkniętą (Fergusson) i otwartą (Milligan-Morgan). W zaawansowanej postaci choroby stosuje się termoablacje naczyń hemoroidalnych z wykorzystaniem fal radiowych RFITTH Celon firmy Olympus.

Koloproktologią, ze szczególnym ukierunkowaniem na leczenie choroby hemoroidalnej oraz szczelin, przetok okołoodbytniczych i wypadaniem odbytu, zajmuje się specjalista chirurgii ogólnej, lek. med. Krzysztof Przygodzki, związany z Gabinetami Artimed oraz ze 109 Szpitalem Wojskowym w Szczecinie. W ramach swojej praktyki, wykonuje pełną diagnostyką nietrzymania stolca i zaparć oraz rektoskopię. Leczenie guzków krwawniczych, objęte jest terapią zachowawczą oraz kwalifikacją do zabiegów operacyjnych.

Quidquid agis, prudenter agasx, et respice finem – Cokolwiek czynisz, czyń godnie i pamiętaj o skutkach. To dewiza Przychodni Kolmed, gdzie operacje proktologiczne, w tym żylaki odbytu, szczelinę odbytu oraz przetoki odbytu, wykonuje specjalista chirurgii II stopnia – dr n. med. Jerzy Lubikowski. Na stałe związany jest z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. W zakresie specjalistycznych usług, Przychodnia świadczy ponadto konsultacje przedoperacyjne oraz porady proktologiczne, włącznie z rektoskopią.

Z dr n. med. Jerzym Lubikowskim, problem guzków krwawniczych skonsultujemy również w zakresie jego prywatnej praktyki proktologicznej, w Gabinecie Chirurgicznym Asmed, który świadczy pełen wachlarz metod leczenia choroby hemoroidalnej. Jedną z nich jest bezbolesny zabieg Hemoron®, wykonywany w warunkach ambulatoryjnych. Większość zabiegów jest wykonywana nowoczesnymi metodami małoinwazyjnymi, dzięki pełnemu zapleczu diagnostycznemu i zabiegowemu. Dr Lubikowski swoją praktykę prowadzi od 1996 r.

Dwie metody usuwania hemoroidów, tradycyjną i laserową, w zależności od stadium, oferuje Mediklinika, która jest najstarszą prywatną kliniką w tej części kraju. Małoinwazyjne zabiegi wykonuje specjalista chirurgii ogólnej i transplantacyjnej, prof. dr hab. n. med. Marek Ostrowski. W zakresie usług chirurgii ogólnej i naczyniowej, oprócz leczenia żylaków odbytu, placówka oferuje plastykę odbytu, operację przetoki odbytu oraz szczeliny odbytu. Konsultacje chirurgiczne świadczy m.in. dr n. med. Marcin Śledź – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…