Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Toruń

Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Toruniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 400 zł za leczenie hemoroidów metodą Barrona natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 5500 zł (leczenie hemoroidów laserem).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 49 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Toruniu - gdzie najlepiej?

Hemoroidy to problem powszechny, mimo to wciąż wstydliwy. Z tego powodu duży odsetek pacjentów zgłasza się do lekarzy zbyt późno – gdy choroba staje się zbyt zaawansowana, by móc zniwelować ją przy pomocy metod zachowawczych. Drobne żylaki można zlikwidować poprzez małoinwazyjne techniki typu skleroterapia, czyli zabieg polegający na ostrzykiwaniu guzka krwawniczego specjalnym środkiem obliterującym powodującym zamknięcie żylaka. Do popularnych metod leczenia choroby hemoroidalnej należy również laseroterapia, a także gumkowanie (metoda Barrona), czyli umieszczanie specjalnych gumek u podstawy hemoroidów, przez co odcina się im dopływ krwi, powodując martwicę. Dużą skutecznością cechuje się też leczenie żylaków odbytu prądem i falami radiowymi. Prócz klasycznej operacji wycięcia hemoroidów współczesne techniki zabiegowe nie wymagają długiej rekonwalescencji ani znieczulenia ogólnego czy lędźwiowego. Pacjent może wrócić do normalnej aktywności już po kilku dniach (w zależności od wybranej metody leczenia).

Leczenie żylaków odbytu w Toruniu

Pacjenci, którzy na leczenie choroby hemoroidalnej zamierzają wybrać jedną z klinik w Toruniu, podejmują dobrą decyzję. Pracuje tu kilku specjalistów oferujących chorym na żylaki odbytu nowoczesne techniki zabiegowe, małoinwazyjne i skuteczne. Jednym z nich jest dr n. med. Marek Załucki, specjalista II stopnia chirurgii ogólnej. W latach 2001-2010 obejmował stanowisko ordynatora oddziału chirurgii Szpitala Specjalistycznego Matopat w Toruniu, obecnie prowadzi prywatny gabinet, a także wspomaga zespół medyczny oddziału chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Łomży. Zajmuje się chirurgią konwencjonalną i laparoskopową, wykonuje też zabiegi kolonoskopowe.

Osoby chcące pozbyć się dolegliwości bólowych związanych z żylakami odbytu, powinni wziąć pod uwagę również ofertę Przychodni Szerokiej. Mieści się w niej Poradnia Proktologiczna, której lekarze zajmują się specjalistycznym leczeniem ambulatoryjnym. Pacjenci zostaną w niej nie tylko dokładnie zdiagnozowani, ale i poddani troskliwej opiece medycznej.

Proktolog w Toruniu

Jedną z najbardziej znanych toruńskich klinik oferujących pomoc pacjentom zmagającym się z problemem żylaków odbytu jest Prywatne Centrum Chirurgii. Ośrodkiem kieruje dwóch doświadczonych chirurgów: dr n. med. Jacek Winczakiewicz i lek. med. Marek Borkiewicz. Wczesne stadia choroby hemoroidalnej leczą poprzez zastosowanie skleroterapii, swoim pacjentom oferują również zabiegi wykonywane metodą Morinagi – techniki polegającej na bezbolesnym usunięciu żylaków odbytu po uprzedniej lokalizacji ich ukrwienia przy pomocy sondy dopplerowskiej.

Polecaną placówką jest również Lecznica Citomed Przychodnia nr 1. Zabiegi przeprowadzają w niej lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Do zespołu medycznego należy dr Piotr Hubert, specjalista chirurgii ogólnej, dr Janusz Józefowicz, chirurg, oraz dr Marek Przybył, specjalista chirurgii ogólnej, a także chirurg onkolog. Prócz choroby hemoroidalnej zajmują się leczeniem żylaków kończyn dolnych, przepuklinami oraz usuwaniem różnego rodzaju zmian skórnych.

Uznanym toruńskim lekarzem zajmującym się leczeniem żylaków odbytu jest również lek. med. Zbigniew Michniewicz. Na co dzień pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M. Kopernika, a także kieruje swoją prywatną praktyką lekarską. Jeszcze jednym chirurgiem oferującym pomoc pacjentom z hemoroidami jest lek. med. Marek Przybył (Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Marek Przybył). Udziela porad i zajmuje się leczeniem z zakresu chirurgii onkologicznej i ogólnej. Wśród wykonywanych przez niego badań znajduje się m.in. kolonoskopia i rektoskopia. Z kolei anoskopię z pełną diagnostyką zmian oferuje klinika Novamed. Ośrodkiem kieruje dr Maciej Jackowiak, specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii, oraz dr n. med. Edward Krajewski, chirurg ogólny i specjalista w dziedzinie medycyny paliatywnej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…