Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Łódź

Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Lekarze wykonujący leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa leczenie hemoroidów w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

dr n. med. Roman Bocian

chirurg naczyniowy

w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

dr n. med. Karol Sieniawski

chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Łodzi na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 250 zł za leczenie hemoroidów metodą Barrona natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 5000 zł (leczenie hemoroidów metodą DGHAL / DGRAR).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Łodzi - gdzie najlepiej?

Hemoroidy to struktury umiejscowione wokół kanału odbytu, zbudowane z naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. Często są przyczyną bólu i krwawienia. Na ich powstawanie ma wpływ ciąża, poród drogą naturalną czy częste zaparcia. Współczesna medycyna proponuje kilka metod ich leczenia w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Koniec z żylakami odbytu

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów posiada Klinikę Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej, w której z zakresu zabiegów proktologicznych wykonywane są operacje usunięcia guzków krwawniczych a także operowane są przetoki okołoodbytnicze, szczeliny oraz przeprowadzane jest leczenie nietrzymania stolca czy zaburzeń czynnościowych aparatu zwieraczowego. Do kadry medycznej należy tutaj dr n. med. Marcin Tchórzewski, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1997 roku oraz II stopnia od 2001 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał po obronie rozprawy w 1999 roku. Pracuje on jako ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii Szpitala Solec.

Centrum Chirurgiczne Fragmat Med posiada w swojej ofercie medycznej różne metody leczenia żylaków odbytu. Wśród nich można wymienić: bezoperacyjne leczenie metodą Barrona (czyli gumkowanie hemoroidów), zabieg małoinwazyjny metodą RFITTH Celon czy tradycyjne leczenie operacyjne. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się tutaj dr n. med. Jarosław Cywiński, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1991 roku oraz II stopnia od 1995 roku, który swoje doświadczenie z zakresu proktologii zdobywał m.in. Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów, pracując tam w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej.

W przychodni Salve Medica jednym ze specjalistów, do którego można udać się na leczenie jest proktolog, który udzieli tutaj pomocy przy hemoroidach - zastosuje odpowiednie leczenie żylaków odbytu dostosowane do stopnia zaawansowania choroby. Przeprowadzi także dokładną diagnostykę chorób jelita grubego i odbytnicy poprzez badanie kolonoskopowe i rektoskopowe. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr n. med. Robert Hasiura, chirurg ogólny specjalizacji I stopnia od 1998 roku oraz chirurg naczyniowy od 2011 roku, który swoje umiejętności zdobywał podczas pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Pirogowa w Łodzi na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej.

Pozbyć się hemoroidów można także w  Centrum Medycznym Neomedical, gdzie stosowana jest w tym celu metoda gumkowania żylaków odbytu, czyli technika Barrona. Ponadto przeprowadzana jest tutaj rektoskopia z biopsją i oceną histopatologiczną wycinka oraz zabiegi krioterapii i elektrokoagulacji w leczeniu schorzeń proktologicznych. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj Piotr Maciaszczyk, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku), który w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w leczeniu chorób proktologicznych tj. hemoroidy, przetoki i szczeliny odbytu. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Zabiegi z zakresu proktologii oferuje także Centrum Medyczne Nekmed. Można tutaj poddać się leczeniu hemoroidów za pomocą nowej metody EVRF Celon, czyli termoablacji naczyń hemoroidalnych. Ponadto stosowana jest także metoda Hemoron (zamknięcie naczyń krwionośnych, które doprowadzają krew do guzków krwawniczych). Leczone są tutaj także inne choroby odbytu, tj. szczelina odbytu, ropnie okołoodbytnicze, krwawienia i świąd okolicy odbytu. Do personelu medycznego należy dr Piotr Narbutt, specjalista chirurgii ogólnej, który specjalizację I stopnia z tej dziedziny zrobił w roku 1999. Jako praktykujący lekarz zajmuje się głównie dziedziną proktologii, a swoje doświadczenie zdobywał także w Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach.

Centrum Medyczne Argo to placówka medyczna, gdzie pacjent cierpiący na żylaki odbytu II i II stopnia może udać się na zabiegi ich eliminacji za pomocą ich gumkowania. Ponadto z innych zabiegów proktologicznych stosowane jest tutaj podanie toksyny botulinowej w leczeniu szczeliny odbytu. Zabiegi takie wykonuje dr n. med. Michał Mik, chirurg ogólny od 2009 roku, zdobywający swoje doświadczenie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…