Lekarze wykonujący leczenie i operacje endometriozy we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa leczenie endometriozy we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Zofia Borowiec

ginekolog-położnik

w Szpital Medfemina

Leczenie i operacje endometriozy Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy we Wrocławiu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 5100 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 10300 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie endometriozy laparoskopowo

  6000 zł

  Wrocław, Borowska 262
  Do 24 h hospitalizacji od 10 300 zł - łagodna endometrioza; od 11 500 zł - zaawansowana endometrioza; od 18 900 zł - endometrioza głęboko naciekająca

  od 10300 zł
  do 10300 zł

  Komorowice, Wrocławska 2a
  od 7800 zł - Laparoskopowe leczenie łagodnych postaci endometriozy od 8800 zł - Laparoskopowe leczenie zaawansowanych postaci endometriozy od 13800 zł - Laparoskopowe leczenie endometriozy głęboko naciekającej (Ostateczny koszt zabiegu uzgadniany po konsultacji lekarskiej)

  od 7800 zł
  do 7800 zł

 • Leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu
  Wrocław, Borowska 262
  od 7 800 zł - Usunięcie endometriozy z blizny po nacięciu krocza

  od 9900 zł
  do 9900 zł

  Komorowice, Wrocławska 2a
  Usunięcie endometriozy z blizny po cięciu cesarskim z lokalizacją w tkance podskórnej (w znieczuleniu miejscowym) od 5400 zł - Usunięcie endometriozy z blizny po nacięciu krocza od 7400 zł - Usunięcie głębokiej endometriozy z blizny po cięciu cesarskim(penetrującej do powięzi) (Ostateczny koszt zabiegu uzgadniany po konsultacji lekarskiej)

  od 5100 zł
  do 5100 zł

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie i operacje endometriozy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat leczenie i operacje endometriozy