Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący USG ortopedyczne w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach.

lek. Norbert Guzikiewicz

ortopeda, traumatolog

w ENEL-SPORT Łódź

lek. Dariusz Ciosek

radiolog

w ENEL-SPORT Łódź, Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

lek. Marek Pakalski

ortopeda, traumatolog

w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

dr Sebastian Foryś

radiolog

w All-Med

lek. Mikołaj Kopka

flebolog, radiolog

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

USG ortopedyczne Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ortopedyczne w Łodzi na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG miednicy natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 288 zł (USG stawu barkowego).

Ile kosztuje USG ortopedyczne w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ortopedyczne w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ortopedyczne w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny USG ortopedyczne w innych miastach.

USG ortopedyczne w Łodzi - gdzie najlepiej?

Badanie ortopedyczne USG pozwala sprawdzić stan mięśni, chrząstek, ścięgien i powierzchni stawowych. Ultrasonografia narządu ruchu daje możliwość ocenienia rozległości oraz lokalizacji zapalenia oraz ustalenia postępów leczenia. Dzięki USG ortopedycznemu można dokładnie zobrazować wszelkie urazy czy powstałe krwiaki. Wskazaniami do wykonania ultrasonografii narządu ruchu mogą być obrzęki, stany pourazowe lub stany zapalne. W zakresie badania USG ortopedycznego znajduje się ultrasonografia nadgarstka, stanu kolanowego czy stawu łokciowego. Badanie ortopedyczne USG jest wykonywane w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Procedura wykonywana jest za pomocą głowicy (sondy), którą lekarz przesuwa po ciele pacjenta. Przed rozpoczęciem badania dany fragment ciała smaruje się żelem. Ultrasonografia ortopedyczna trwa zazwyczaj kilkanaście minut.   

USG ortopedyczne w Łodzi

USG ortopedyczne w Łodzi wykonuje ortopeda lek. med. Marek Krochmalski. Posiada on specjalizację z chirurgii urazowo-ortopedycznej I stopnia, jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. W 2006 roku brał udział w XXXVI Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, zorganizowanym w Katowicach. W 2008 roku uczestniczył w IX Sympozjum Ortopedyczno-Radiologicznym „Diagnostyka obrazowa w ortopedii”. W swoim gabinecie wykonuje on USG narządu ruchu oraz udziela konsultacji ortopedycznych.

Badanie ortopedyczne USG przeprowadzają także specjaliści z Kliniki Zdrowej Kości, funkcjonującej od 2010 roku. W placówce wykonywana jest między innymi ultrasonografia stawu kolanowego, ścięgna Achillesa czy stawu łokciowego. Oprócz badań USG, udzielane są tam również konsultacje lekarskie. Ortopedzi z ośrodka wykorzystują do badań ultrasonograficznych aparaty z firmy GENERAL ELECTRIC.

USG ortopedyczne może wykonać w swoim gabinecie  dr n. med. Grzegorz Kubiak, który posiada specjalizację z ortopedii i traumatologii ruchu i należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się diagnostyką urazów narządu ruchu oraz leczeniem jego chorób. Oprócz badań ultrasonograficznych narządu ruchu, udziela także konsultacji ortopedycznych. Ponadto zajmuje się wykonywaniem artroskopii, w tym stawu kolanowego, barku czy stawu skokowego.

Pacjenci szukali zabiegu usg ortopedyczne w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat USG ortopedyczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…