Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący USG ortopedyczne we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach.

lek. Marcin Kolarz

ortopeda, traumatolog

w VenoMedica

lek. Piotr Oleszek

ortopeda, traumatolog

w VenoMedica

lek. Marek Frankowski

reumatolog

w GOYA Medical

lek. Ewa Wagner

ortopeda, traumatolog

w VenoMedica

dr n. med. Krystian Krzemianowski

w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej.

w VIVA MEDICA

lek. Maciej Zębik

radiolog

w VIVA MEDICA

lek. Łukasz Strynowicz

ortopeda, traumatolog

w SkyMed

USG ortopedyczne Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ortopedyczne we Wrocławiu na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 150 zł za USG stawu łokciowego natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 280 zł (USG stopy z konsultacją).

Ile kosztuje USG ortopedyczne we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ortopedyczne w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ortopedyczne we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny USG ortopedyczne w innych miastach.

USG ortopedyczne we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Ultrasonografia ortopedyczna to badanie, wykonywane przez lekarzy ortopedów bądź radiologów. Dzięki niemu można właściwie zdiagnozować choroby stawów, mięśni oraz ścięgien narządów ruchu, a następnie podjąć właściwe leczenie. Do badań USG narządu ruchu zaliczają się między innymi ultrasonografia barku, łokcia, kolana czy nadgarstka. Procedury te są nieinwazyjne i bezbolesne. Dają one pełny obraz tkanek miękkich i chrząstki stawowej, jak również struktur więzadłowych czy ścięgnistych. Zazwyczaj przeprowadzenie diagnostyki obrazowej nie trwa dłużej niż kilkanaście minut, a po procedurze specjalista dokonuje jej opisu, dołącza zdjęcie i następnie udziela ewentualnej porady czy kieruje pacjenta na dalsze badania.

Gdzie we Wrocławiu można się umówić na ultrasonografię ortopedyczną?

Osoby, wymagające ortopedycznych badań ultrasonograficznych, mogą odwiedzić gabinet lek. med. Patryka Tokłowicza, posiadającego specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wykonuje on diagnostykę USG u dzieci oraz u dorosłych pacjentów. Odbył staż z ortopedii dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Do badań ultrasonograficznych wykorzystuje aparat obrazujący firmy ESOATE. Poza USG narządu ruchu, wykonuje badania stawów biodrowych dorosłych i niemowląt oraz kolana, przeprowadza też badania podoskopowe.

USG ortopedyczne można znaleźć także w ofercie Centrum Medycznego KOPEXMED. Placówka ta działa od 2011 roku i jest wielospecjalistycznym ośrodkiem, w którym przeprowadza się kompleksowe badania ambulatoryjne. Wykonuje się tam nie tylko ultrasonografię ortopedyczną, ale i dziecięcą. Ponadto, pacjenci mogą się poddać badaniom USG narządów wewnętrznych oraz badaniom dopplerowskim żył i tętnic.

Badania ultrasonograficzne ortopedyczne w swoim gabinecie przeprowadza również ortopeda lek. med. Andrzej Pawlak, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Specjalizację drugiego stopnia z zakresu Ortopedii i Traumatologii uzyskał w 1991 roku, a osiem lat później odbył kurs z ultrasonografii narządu ruchu w Gyhum (Niemcy). Uzyskał certyfikat uczestnictwa w Sympozjum Naukowym Dekada Kości i Stawów 2000 – 2010 rok piąty. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się urazami sportowymi oraz powypadkowymi. Wykonuje USG ortopedyczne stawu barkowego, kolanowego i biodrowego.

Pacjenci szukali zabiegu usg ortopedyczne w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat USG ortopedyczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…