USG ortopedyczne Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ortopedyczne w Toruniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 150 zł za USG stawu barkowego natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 289 zł (USG stawu barkowego).

Ile kosztuje USG ortopedyczne w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ortopedyczne w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ortopedyczne w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny USG ortopedyczne w innych miastach.

USG ortopedyczne w Toruniu - gdzie najlepiej?

USG ortopedyczne to nieinwazyjne badanie, służące do diagnostyki chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Umożliwia obrazowanie ścięgien, mięśni, powierzchni stawowych oraz wolnych ciał w jamach stawowych. USG narządu ruchu jest również wykorzystywane do oceny efektów leczenia operacyjnego (np. po zabiegach endoprotezoplastyki) i nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy się na nie zgłosić z wynikami poprzednich badań obrazowych oraz ewentualnymi wypisami ze szpitala . Sama procedura trwa około 20 minut i jest zupełnie bezbolesna.

Diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu w Toruniu – kto ma ją w swojej ofercie

USG narządu ruchu wykonać może lek. med. Piotr Szudy, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nieoperacyjnym schorzeń układu ruchu, jego oferta obejmuje także leczenie falą uderzeniową (ESWT) oraz laseroterapię o wysokim natężeniu energii (HILT). Do badań ultrasonograficznych wykorzystuje aparat MyLab Gold 25. 

Na USG ortopedyczne udać się można również do dr n. med. Łukasza Paczesnego, specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi i autorem wystąpienia „Ultrasonografia dynamiczna w diagnostyce zespołu fałdu przyśrodkowego”, wygłoszonego w XXXVIII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Ruchu. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce ultrasonograficznej stawów, ścięgien i mięśni. Jego oferta obejmuje ponadto koordynację leczenia rehabilitacyjnego, kompleksowe leczenie zachowawcze, leczenie schorzeń stawów i ścięgien małoinwazyjnymi metodami artroskopowymi oraz leczenie zmian przeciążeniowych i deformacji.

W Toruniu w swojej ofercie diagnostykę USG ortopedyczną posiada także lek. med. Karol Elster, ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu USG narządu ruchu. Specjalizuje się m.in. w chirurgii ręki oraz leczeniu rekonstrukcyjnym układu ruchu z zastosowaniem zaawansowanych technik mikrochirurgicznych.

Pacjenci szukali zabiegu usg ortopedyczne w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat USG ortopedyczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…