Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący USG ortopedyczne w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 26 różnych placówkach.

dr Marcin Gruba

ortopeda, traumatolog

w ENEL-SPORT Warszawa

lek. Piotr Truszewski

ortopeda, traumatolog

w ENEL-SPORT Warszawa

dr n. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman

radiolog, diagnosta obrazowy

w Premium Medical

lek. Bartłomiej Pawelec

ortopeda, traumatolog

w Premium Medical

lek. Konrad Kopeć

ortopeda, traumatolog

w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

USG ortopedyczne Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ortopedyczne w Warszawie na podstawie cenników z 26 placówek. Najniższa cena to 170 zł za USG stawu barkowego natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 425 zł (USG stawu barkowego).

Ile kosztuje USG ortopedyczne w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ortopedyczne w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ortopedyczne w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny USG ortopedyczne w innych miastach.

USG ortopedyczne w Warszawie - gdzie najlepiej?

Ultrasonografia ortopedyczna przeprowadzana jest głównie w przypadku przewlekłych zmian zwyrodnieniowych narządu ruchu, a także zaraz po urazach - dzięki temu badaniu ortopeda może zdecydować się na odpowiedni kierunek leczenia. W trakcie USG ortopedycznego sprawdzane są głównie struktury (w zależności od miejsca urazu lub zwyrodnienia) kostno-stawowe oraz zmiany w tkankach miękkich, więzadłowych i mięśniowych. USG ortopedyczne jest nieinwazyjne i mogą być mu poddani pacjenci w każdym wieku - od noworodków (ultrasonografia stawów biodrowych w pierwszych tygodniach życia) do ludzi w podeszłym wieku (USG ortopedyczne z powodu zwyrodnienia stawów).

Na diagnostykę USG ortopedyczną do warszawskich specjalistów

Na badania ultrasonograficzne ortopedyczne zaprasza do Warszawy Centrum Diagnostyki Płodu i Chorób Kobiecych Boramed. Placówka ta wyposażona jest w nowoczesne ultrasonografy firmy GE: Voluson E8, Voluson E6 i Voluson Expert 730, za pomocą których lekarze wykonują tutaj USG ortopedyczne zarówno u dorosłych pacjentów, jak i u dzieci. Można się tutaj poddać badaniu USG stawów kolanowych, biodrowych i łokciowych a także USG stawu skokowego czy USG nadgarstka. Lekarze poprzez to badanie mogą tutaj ocenić przestrzeń maziową stawu kolanowego czy stan więzadeł i ścięgien kolana lub stopy.

Diagnostykę ortopedyczną USG przeprowadza także w swoim warszawskim gabinecie lek. med. Tomasz Poboży, ortopeda i traumatolog narządu ruchu (od 2007 roku), który z tego zakresu posiada liczne certyfikaty z odbytych szkoleń, czego przykładem może być certyfikat z 2003 roku z wzięcia udziału w Zakopanem w kursie podstawowym z USG narządu ruchu pod kierunkiem dr med. Małgorzaty Król lub zaświadczenie o odbyciu kursu "Ultrasonografia układu szkieletowo-mięśniowego kończyny dolnej" (Poznań, 2015 rok). W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza USG ortopedyczne wszystkich stawów oraz innych struktur narządu ruchu.

USG ortopedyczne oferowane jest także przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rehmedicon, mieszczący się w Warszawie. Z tego zakresu przeprowadzane jest tutaj badanie ultrasonograficzne wszystkich stawów, USG ścięgna Achillesa, USG nadgarstka i ręki oraz USG w stanach pourazowych naderwaniach lub zerwaniach całkowitych. Po badaniach USG ortopedycznych pacjent może poddać się w tej placówce mikrozabiegom ortopedycznym z zakresu leczenia urazów za pomocą podania osocza bogatopłytkowego lub leczenia choroby zwyrodnieniowej poprzez iniekcje kwasu hialuronowego.

Pacjenci szukali zabiegu usg ortopedyczne w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat USG ortopedyczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…