Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 23 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 71 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Derma point

9,6 / 10
dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Kamil Dąbrowski

chirurg onkolog

w VenoMedica

dr n. med. Adriana Pascal

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Pascal

specjalizant chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Maciej Sroczyński

chirurg ogólny, proktolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Filip Świątkowski

chirurg ogólny, proktolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Anna Woźniczka

lekarz

w DCG Centrum Medyczne

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w Dr Kowalska Clinic

lek. Kamila Uczniak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Marek Laskowski

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Klaudia Latkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Kalina Wysocka-Dubielecka

dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki - informacje

Brodawki wirusowe, zwane potocznie kurzajkami, są to zmiany wywołane przez wirusa HPV. Występują zwykle u dzieci i u osób z obniżoną odpornością, mogą się jednak pojawić u każdego. Do ich usuwania wykorzystywane są specjalne maści, ale coraz częściej stosuje się wymrażanie ciekłym azotem (kriochirurgia) i laseroterapię. W szczególnych wypadkach można zastosować łyżeczkowanie lub wycięcie chirurgiczne zmiany.

Szukasz lekarza, który pomoże Ci pozbyć się kurzajek? Z nami Ci się uda!

Centrum Dermatologii Laserowej Epi-centrum w Warszawie ma w swojej ofercie usunięcie brodawek wirusowych przy pomocy lasera CO2. Jeśli u pacjenta wewnątrzodbytniczo występują brodawki płciowe, istnieje możliwość leczenia anoskopem. Laseroterapią zajmuje się w tym miejscu lek. med. Dariusz Dziwura. Posiada on certyfikat potwierdzający ukończenie kursu używania lasera CO2. Doświadczenie zdobył pracując między innymi w Klinice Iatros, w klinice Thoraxcentrum AZH Groningen w Holandii oraz w klinice chirurgii laparoskopowej szpitala Robert Debre w Paryżu. Od 1998r w centrum jego zawodowych zainteresowań znajduje się dermatochirurgia i medycyna estetyczna.

Będąc w Bydgoszczy można pozbyć się kurzajek w gabinecie FENOMED, w którym wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz dermatochirurgii. Metoda usuwania brodawek wirusowych wybierana jest indywidualnie. Do wyboru jest krioterapia, laseroterapia oraz terapia fotodynamiczna. Leczeniem zajmuje się specjalista dermatologii i wenerologii, lek. med. Paweł Skory. Od ponad 20 lat związany zawodowo z Kliniką Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Prowadzi szkolenia dla lekarzy dotyczące dermatochirurgii. Uczestniczy w międzynarodowych konferencjach, gdzie podnosi swoje kwalifikacje.

Specjalistyczna Przychodnia FLOSMED w Poznaniu to miejsce, w którym usuwaniem brodawek wirusowych zajmuje się lek. med. Paweł Pietkiewicz. Stosuje on metodę krioterapii. Jest specjalistą dermatologii i wenerologii. Pracuje jako asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Jest autorem około 50 prac naukowych. Otrzymał stypendium im. Michaela Hornsteina Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz stypendium doktoranckie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Interesuje się przede wszystkim chorobami autoimmunologicznymi skóry, reakcjami polekowymi, procesami nowotworzenia i fitodermatozami.

W Krakowie można skorzystać z oferty LEA Clinic. Pracuje tutaj dr n. med. Maciej Pastuszczak, dermatolog, wykładowca akademicki i klinicysta. Doświadczenie zdobywał podczas zagranicznych staży w Klinice Dermatologii, Alergologii i Immunologii w Wiedniu oraz w Klinice Dermatologii Szpitala w St. Poelten. Odbył kurs laseroterapii, dermatologii pediatrycznej, dermatoskopii i trichoskopii. Jest stypendystą Amerykańskiej Akademii Dermatologii w Stanach Zjednoczonych i EuroDerm Excellence we Włoszczech. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

Dr n. med. Igor Michajłowski to specjalista dermatologii i wenerologii, który pomaga pozbyć się zmian skórnych w Clinica Dermatologica w Gdańsku. Studia doktoranckie jak i specjalizację odbył w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest autorem lub współautorem ponad 200 publikacji, z których wiele zostało wyróżnionych. W 2011r podczas XIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Jastrzębiej Górze otrzymał nagrodę im. Prof. Tadeusza Bogdanowskiego za najlepszą pracę w dziedzinie dermatochirurgii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Białoruskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Society for Dermatological Research.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…