Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 43 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 96 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Marcin Iskierka

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Euroklinika

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w SCM Clinic

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (35 opinii)
lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Lift Med

ocena 4,7 / 5  (24 opinii)
lek. Marcin Wilczyński

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

ocena 4,7 / 5  (25 opinii)
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

ocena 4,0 / 5  (2 opinii)
lek. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

chirurg ogólny

w SCM Clinic

ocena 4,0 / 5  (2 opinii)
lek. Magdalena Sitarska

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w VenoMedica

dr n. med. Norbert Zapotoczny

chirurg naczyniowy, flebolog, proktolog, chirurg ogólny

w VenoMedica

lek. Arkadiusz Gryglak

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w VenoMedica

lek. Michał Nycz

lekarz

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. Monika Rak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Euroklinika

dr n. med. Lidia Nycz

chirurg ogólny

w Euroklinika

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Lea Clinic

dr n. med. Marta Janowska

dermatolog

w Lea Clinic

dr n. med. Łukasz Bobrzyński

chirurg ogólny

w Lea Clinic

lek. Agnieszka Bronikowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Lea Clinic

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

dr n. med. Katarzyna Osipowicz

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Brodawki wirusowe, zwane potocznie kurzajkami, są to zmiany wywołane przez wirusa HPV. Występują zwykle u dzieci i u osób z obniżoną odpornością, mogą się jednak pojawić u każdego. Do ich usuwania wykorzystywane są specjalne maści, ale coraz częściej stosuje się wymrażanie ciekłym azotem (kriochirurgia) i laseroterapię. W szczególnych wypadkach można zastosować łyżeczkowanie lub wycięcie chirurgiczne zmiany.

Szukasz lekarza, który pomoże Ci pozbyć się kurzajek? Z nami Ci się uda!

Centrum Dermatologii Laserowej Epi-centrum w Warszawie ma w swojej ofercie usunięcie brodawek wirusowych przy pomocy lasera CO2. Jeśli u pacjenta wewnątrzodbytniczo występują brodawki płciowe, istnieje możliwość leczenia anoskopem. Laseroterapią zajmuje się w tym miejscu lek. med. Dariusz Dziwura. Posiada on certyfikat potwierdzający ukończenie kursu używania lasera CO2. Doświadczenie zdobył pracując między innymi w Klinice Iatros, w klinice Thoraxcentrum AZH Groningen w Holandii oraz w klinice chirurgii laparoskopowej szpitala Robert Debre w Paryżu. Od 1998r w centrum jego zawodowych zainteresowań znajduje się dermatochirurgia i medycyna estetyczna.

Będąc w Bydgoszczy można pozbyć się kurzajek w gabinecie FENOMED, w którym wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz dermatochirurgii. Metoda usuwania brodawek wirusowych wybierana jest indywidualnie. Do wyboru jest krioterapia, laseroterapia oraz terapia fotodynamiczna. Leczeniem zajmuje się specjalista dermatologii i wenerologii, lek. med. Paweł Skory. Od ponad 20 lat związany zawodowo z Kliniką Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Prowadzi szkolenia dla lekarzy dotyczące dermatochirurgii. Uczestniczy w międzynarodowych konferencjach, gdzie podnosi swoje kwalifikacje.

Specjalistyczna Przychodnia FLOSMED w Poznaniu to miejsce, w którym usuwaniem brodawek wirusowych zajmuje się lek. med. Paweł Pietkiewicz. Stosuje on metodę krioterapii. Jest specjalistą dermatologii i wenerologii. Pracuje jako asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Jest autorem około 50 prac naukowych. Otrzymał stypendium im. Michaela Hornsteina Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz stypendium doktoranckie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Interesuje się przede wszystkim chorobami autoimmunologicznymi skóry, reakcjami polekowymi, procesami nowotworzenia i fitodermatozami.

W Krakowie można skorzystać z oferty LEA Clinic. Pracuje tutaj dr n. med. Maciej Pastuszczak, dermatolog, wykładowca akademicki i klinicysta. Doświadczenie zdobywał podczas zagranicznych staży w Klinice Dermatologii, Alergologii i Immunologii w Wiedniu oraz w Klinice Dermatologii Szpitala w St. Poelten. Odbył kurs laseroterapii, dermatologii pediatrycznej, dermatoskopii i trichoskopii. Jest stypendystą Amerykańskiej Akademii Dermatologii w Stanach Zjednoczonych i EuroDerm Excellence we Włoszczech. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

Dr n. med. Igor Michajłowski to specjalista dermatologii i wenerologii, który pomaga pozbyć się zmian skórnych w Clinica Dermatologica w Gdańsku. Studia doktoranckie jak i specjalizację odbył w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest autorem lub współautorem ponad 200 publikacji, z których wiele zostało wyróżnionych. W 2011r podczas XIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Jastrzębiej Górze otrzymał nagrodę im. Prof. Tadeusza Bogdanowskiego za najlepszą pracę w dziedzinie dermatochirurgii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Białoruskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Society for Dermatological Research.

Czy zabieg w Polsce kosztuje tyle samo co w krajach Europy Zachodniej?

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

Usunięcie brodawek wirusowych metodą krioterapii w gabinecie FENOMED kosztuje 150- 300 zł, w zależności od ilości zmian. Taka sama procedura w Cosmedics Skin Clinics London w Londynie to wydatek 160- 250₤ (900- 1400zł). Mieszkaniec Londynu powinien przemyśleć, czy nie wykonać zabiegu w Polsce. Za zaoszczędzone pieniądze można pobyć w bliskim kontakcie z naturą korzystając z noclegu w gospodarstwie agroturystycznym lub zamieszkać w hotelu i pospacerować po górskich szlakach. Aktywnym spodoba się pomysł wypożyczenia rowerów i pozwiedzania okolicy tym środkiem transportu. Polska jest krajem bardzo zróżnicowanym i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.